Our Blooming Youth
4,2 / 5 | Oy Sayısı : 40
Dizinin Adı
Our Blooming Youth | Youth, Climb the Barrier | Youth, Climbing Over the Wall | 청춘이여 월담하라
Yönetmen
Lee Jong Jae
Senaryo
Jung Hyun Jung
Yapımcı
tvN, TVING
Bölüm Sayısı
20
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı
Gösterim Tarihi
6 Şubat 2023 - 11 Nisan 2023
Dizi Türü
Tarih, Gizem, Romantik, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Jeon So Nee
(Min Jae Yi)
Park Hyung Shik
(Prens Lee Hwan)
Pyo Ye Jin
(Ga Ram [Jae Yi'nin en iyi arkadaşı])
Lee Tae Sun
(Kim Myung Jin)

Our Blooming Youth Konusu:

Our Blooming Youth dizisi, gizemli bir lanetten muzdarip Prens Lee Hwan (Park Hyung Shik) ve kendi ailesini öldürmekle suçlanan dahi bir kadın olan Min Jae Yi'nin (Jeon So Nee) etrafında dönmektedir. Lee Hwan (Park Hyung Shik), babasının tahttan indirilmesinin ardından iktidara gelmek zorunda kalmış bir prenstir. Özgür ruhlu biriyken yaşadığı bu olay sonucunda hapis hayatına benzer bir yaşam sürmeye başlar. Geride kalan tek aile üyesi ve güvendiği tek kişi olan annesi vefat ettiğinde ise sanki derin ve karanlık bir çukura düşer. Dışarıdan bakılınca korkusuz ve gözü pek biri olarak görünmesine karşın içinde derin bir yara vardır. Min Jae Yi (Jeon So Nee) ise sakin ve nazik bir kişiliğe sahiptir. İkinci Danıştay'ın oğluyla evlenmeden önce erdemli bir anne ve iyi bir eş olmak için kendini derslere ve iğne işlerine adamıştır. Ancak düğünden dört gün önce annesi, babası ve kardeşi öldürülür. Min Jae Yi (Jeon So Nee) ailesini öldürmek ile suçlanır. Prens Lee Hwan, Min Jae'yi bu yanlış suçlamadan kurtardığında, Min Jae de onu kötü lanetinden kurtarır ve çıkar ilişkisi olarak başlayan ilişkileri zamanla romantik bir hal alır.Our Blooming Youth Karakterler:


Jeon So Nee sessiz ve nazik bir karakter olan Min Jae Yi karakterini canlandıracak. İkinci Danıştay'ın oğluyla nişanlıdır. İyi bir eş ve anne olmak için çok çalışır, ancak anne-babası ve erkek kardeşi o evlenmeden dört gün önce öldürülür.

Park Hyung Shik gizemli bir lanetten muzdarip Prens Lee Hwan karakterini canlandırıyor. Babasının tahttan indirilmesinin ardından iktidara gelmek zorunda kalan Prens Lee Hwan, özgür ruhlu biriyken yaşadığı bu olay sonucunda hapis hayatına benzer bir yaşam sürmeye başlar.

Pyo Ye Jin dizide, Min Jae Yi'nin en yakın arkadaşı olan Ga Ram'ı canlandırmaktadır. Min Jae-Yi'nin tek arkadaşı ve güvenilir araştırmacı ortağıdır.

Yoon Jong Seok dizide, her şeye sahip olmasına rağmen sevdiği birini kaybetmiş prestijli bir ailenin torunu olan Han Seong On'u canlandırıyor.

Lee Tae Sun dizide, dünyadaki her şey hakkında araştırmalar yapan Joseon'un en büyük ineği olarak tanımlanan Kim Myung Jin'i canlandırıyor.

Heo Won-Seo dizide, Veliaht Prensi gölgesi gibi takip eden Veliaht Prensin koruması Tae Gang'ı canlandırıyor.


Diğer Oyuncular: 

Yoon Jong Seok
Heo Won Seo / Tae Gang
Seo Tae Hwa
Park Hyo Jun
Hong Soo Hyun
Lee Mi Eun / Mo On Sung
Son Kwang Eop
Yoon Ye Hee
Park Si


Fragman


Fragman 2


Fragman 3


Fragman 4