Youth, Climbing Over the Wall
4 / 5 | Oy Sayısı : 9
Dizinin Adı
Youth, Climbing Over the Wall | 청춘이여 월담하라
Yönetmen
Lee Jong Jae
Senaryo
Jung Hyun Jung
Yapımcı
tvN
Bölüm Sayısı
16
Dizi Türü
Tarih, Gizem, Romantik, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Jeon So Nee
(Min Jae Yi)
Park Hyung Shik
(Prens Lee Hwan)

Youth, Climbing Over the Wall Konusu:


Youth, Climbing Over the Wall dizisi, gizemli bir lanetten muzdarip Prens Lee Hwan (Park Hyung Shik) ve kendi ailesini öldürmekle suçlanan dahi bir kadın Min Jae Yi (Jeon So Nee) etrafında dönmektedir. Lee Hwan (Park Hyung Shik), babasının tahttan indirilmesinin ardından iktidara gelmek zorunda kalmış bir prenstir. Özgür ruhlu biriyken yaşadığı bu olay sonucunda hapis hayatına benzer bir yaşam sürmeye başlar. Geride kalan tek aile üyesi ve güvendiği tek kişi olan annesi vefat ettiğinde ise sanki derin ve karanlık bir çukura düşer. Dışarıdan bakılınca korkusuz ve gözü pek biri olarak görünmesine karşın içinde derin bir yara vardır. Min Jae Yi (Jeon So Nee) ise sakin ve nazik bir kişiliğe sahiptir. İkinci Danıştay'ın oğluyla evlenmeden önce erdemli bir anne ve iyi bir eş olmak için kendini derslere ve iğne işlerine adamıştır, ancak düğünden dört gün önce annesi, babası ve kardeşi öldürülür. Min Jae Yi (Jeon So Nee) ailesini öldürmek ile suçlanır. Prens Lee Hwan, Min Jae'yi bu yanlış suçlamadan kurtardığında, Min Jae de onu kötü lanetinden kurtarır ve çıkar ilişkisi olarak başlayan ilişkileri zamanla romantik bir hal alır.

Karakterler:


Jeon So Nee sessiz ve nazik bir karakter olan Min Jae Yi karakterini canlandıracak. İkinci Danıştay'ın oğluyla nişanlıdır. İyi bir eş ve anne olmak için çok çalışır, ancak anne-babası ve erkek kardeşi o evlenmeden dört gün önce öldürülür.

Park Hyung Shik gizemli bir lanetten muzdarip Prens Lee Hwan karakterini canlandırıyor. Babasının tahttan indirilmesinin ardından iktidara gelmek zorunda kalan Prens Lee Hwan, özgür ruhlu biriyken yaşadığı bu olay sonucunda hapis hayatına benzer bir yaşam sürmeye başlar.

Diğer Oyuncular:


Lee Tae Sun