Those Who Read Hearts of Evil
3 / 5 | Oy Sayısı : 4
Dizinin Adı
Those Who Read Hearts of Evil | 악의 마음을 읽는 자들
Yönetmen
Park Bo Ram
Senaryo
Seol Yi Na
Yapımcı
SBS
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Cuma, Cumartesi
Yapım Yılı
2021
Gösterim Tarihi
25 Ekim 2021 - 14 Aralık 2021
Dizi Türü
Gerilim, Gizem
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Kim Nam Gil
(Kwon Il Young)
Jin Seon Kyu
(Guk Young Soo)

Those Who Read Hearts of Evil Konusu:


Those Who Read Hearts of Evil dizisi, 'Profil Oluşturma' ifadesinin ilginç hale geldiği ve psikopatlar hakkında hiçbir fikrin olmadığı zamanlarda, kötülüğün zirvesinde olan seri katillerin zihinlerini okumak için mücadele eden profil uzmanlarını konu alıyor. İnsanların zihinlerine yakından bakabilen ve ceza davalarında herkesin yapabileceğinden daha derine inebilen suç profili uzmanı Song Ha-Young (Kim Nam Gil), seri katillerin profillerini çıkarmaya çalışır. Gerilim konulu bu dizi gerçek bir hikayeye dayanmaktadır.


Karakterler:


Kim Nam Gil, dizi de sakin bir kişiliğe ve soğuk bir karizmaya sahip Kwon Il Young'u canlandıracak. Seul Büyükşehir Polis Teşkilatı'nda Davranış Analiz Ekibi'nin profil oluşturucusu olarak çalışmaktadır. O, davaları herkesten daha derinden araştıran titiz bir tiptir.

Kim Soo Jin Mobil Soruşturma Ekibi'nin Seul Metropolitan Polis Teşkilatı Başkanı Yoon Tae Goo'yu canlandıracak. Çoğunluğu erkeklerden oluşan ekipte tek kadın subay olan Tae Goo, her bir davaya bakmak için dengeli bir bakış açısına sahiptir ve suç profili çıkaranların analizine güvenmektedir.

Jin Seon Kyu, suçlu Davranış Analizi Ekibinin lideri Guk Young Soo rolünü canlandıracak.