Second Husband
3,9 / 5 | Oy Sayısı : 14
Dizinin Adı
Second Husband | 두번째 남편
Yönetmen
Kim Chil-bong
Senaryo
Seo Hyun Joo
Yapımcı
MBC
Bölüm Sayısı
120
Yayın Gün / Saat
Pazartesi-Cuma 19:15-19:50
Yapım Yılı
2021-2022
Gösterim Tarihi
9 Ağu 2021 - 21 Ocak 2022
Dizi Türü
Romantik, Dram, Melodram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Cha Seo Won
(Yoon Jae-min)
Uhm Hyun Kyung
(Bong Seon-hwa)

Second Husband Konusu:


"Second Husband" dizisinde, Bong Seon-hwa (Uhm Hyun-kyung) kötü ve talihsiz bir çocukluk geçiren ama her zaman pozitif kişiliği sayesinde hayatta hep dik durmuş bir kadındır. Aynı mahallede büyüdüğü çocukluk arkadaşı Moon Sang-hyeok (Han Ki-woong) ile uzun süredir bir ilişki içerisindedir. Durdurulamaz bir arzunun yol açtığı bir trajedi nedeniyle ailesini haksız yere kaybedince, kaderi ve aşkı karıştırarak intikam yemini eder.

Karakterler:


Uhm Hyun-kyung, pozitif bir kişiliğe sahip, ancak zorlayıcı koşullar nedeniyle intikam yemini eden Bong Seon-hwa karakterini canlandırıyor. Moon Sang-hyeok ile uzun bir aşk ilişkisinden sonra bir çocuğu olur, ancak ihaneti nedeniyle çocuğu kaybeder ve cinayetle suçlanır.

Cha Seo-won, şekerleme şirketinin başkanının oğlu Yoon Jae-min'i canlandırıyor. Yoon Jae-min, şarkıcı olmak isteyen ve ailesiyle kariyeri hakkında sık sık tartışmaya giren birisidir.

Oh Seung-ah, Jae-min'in üvey kız kardeşi olan Yoon Jae-kyeong karakterini canlandırıyor. Yoon Jae-kyeong şekerleme şirketi başkanının gayri meşru çocuğudur. Hırslı bir insandır.

Han Ki-woong, Seon-hwa'nın eski sevgilisi olan Moon Sang-hyeok karakterini canlandırıyor. Moon Sang-hyeok sevgilisini ve çocuğunu hırsları için terkeden kötü kalpli bir insandır.

Diğer Oyuncular:


Ji Soo Won / Joo Hae Ran
Cheon Yi Seul / Moon Sang Mi
Kang Yoon / Kim Soo Cheol
Jung Sung Mo / Yoon Dae Guk
Kim Seong Hee / Mi Jeong
Lee Hwi Hyang / Park Kyung Hye
Kim Hee Jung / Jung Bok Soon

DİZİNİN MÜZİKLERİ
FRAGMAN