Please Check the Event
4,2 / 5 | Oy Sayısı : 6
Dizinin Adı
Please Check the Event | 이벤트를 확인하세요
Yönetmen
Kim Ji-Hoon, Lee Han-Joon
Senaryo
Kim Tae-Joo
Yapımcı
MBC
Bölüm Sayısı
4
Yapım Yılı
2021
Gösterim Tarihi
14 Ağu 2021 - 4 Eylül 2021
Dizi Türü
Romantik, Gençlik, Dram, Melodram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Bang Minah
(Ha Song-Yi)
Kwon Hwa-Woon
(Park Do Kyum)

Please Check the Event Konusu:


Please Check the Event dizisinde, Ha Song-Yi (Bang Min-Ah) parlak ve kendinden emin bir kişiliğe sahip bir kadındır. Bitkilere hayranlık duyan birisi olduğu için bir botonik bahçede kordinatör olarak çalışıyordur. Annesinin bitkilerin insanlardan daha güvenilir olduğu lafına tam uyacak bir olay başına gelir. Uzun zamandır birlikte olduğu erkek arkadaşı Park Do-Gyeom (Kwon Hwa-Woon) aniden ondan ayrılınca kendini derin bir boşlukta hisseder. Bir gün, bir çift gezisi etkinliği için bilet kazandığını öğrenir. Ha Song-Yi (Bang Min-Ah) ve Park Do-Gyeom (Kwon Hwa-Woon), hala bir sevgililermiş  gibi davranarak çift gezisine katılırlar. Bu arada, bir deneme yazarı olan Seo Ji-Kang (An Woo-Yeon), çift gezisi için rehber olur. Orada Ha Song-Yi (Bang Min-Ah) ile tanışır ve ondan etkilenir.

Karakterler:


Bang Min-Ah, parlak ve dürüst bir kişiliğe sahip Ha Song-Yi karakterini canlandırıyor. Ha Song-Yi, botanik bahçesinde koordinatör olarak çalışıyor.

Kwon Hwa-Woon, bir indie grubunun lideri ve vokalisti olan Park Do Kyum karakterini canlandırıyor. Park Do Kyum kibirli ve alıngan görünse de en önemli anlarda ortaya çıkan romantik bir yanı vardır. 

An Woo-Yeon, çiftleri gözlemlemek için bir seyahat rehberi olan deneme yazarı Seo Ji Gang karakterini canlandırıyor. Yavaş yavaş Ha Song Yi'ye karşı hisler besler.

Lee Jin Hyuk,bir Youtuber ve sokak dansçısı olan Song Jong Ho karakterini canlandırıyor.

Nam Kyu Hee, bir Youtuber ayrıca dans ve bale alanında uzman olan Noh Hyo Jung rolünü canlandıracak.


Diğer Oyuncular:


Kim Young Sun / Hyun Gyeong Mi
Kim Hee Chang / Kang Jae Nam
Lee Joo Myung / Jang Ru Ri

Fragman