Café Minamdang
4,5 / 5 | Oy Sayısı : 53
Dizinin Adı
Café Minamdang | Minamdang: Case Note | 미남당-사건수첩
Yönetmen
Go Jae Hyun
Senaryo
Park Hye Jin
Yapımcı
KBS2, Netflix
IMDb Puanı
7,0
Bölüm Sayısı
18
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı
Gösterim Tarihi
27 Haziran 2022 - 23 Ağustos 2022
Dizi Türü
Gizem, Komedi
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Seo In Guk
(Nam Han Joon)
Oh Yeon Seo
(Han Jae Hee)
Kang Mi Na
(Nam Hye Joon)
Kwak Shi Yang
(Gong Soo Cheol)

Café Minamdang Konusu:

Café Minamdang dizisi, Minamdang adında şüpheli bir kafenin ve kafeyi ziyaret eden müşterilerin hikayesini konu almaktadır ve eski bir profil uzmanı olan Nam Han Joon (Seo In Guk) ve meslektaşlarının yaşadığı gizemli olayların etrafında dönmektedir. 

Karakterler:

Seo In Guk dizide, eski bir profil uzmanı olan Nam Han Joon karakterini canlandırmaktadır. Şimdilerde bir dolandırıcı olarak çalıştığı için falcı kılığına girer ve Minamdang adındaki bir falcı dükkanını işletmeye başlar. Yakışıklı görünümü ve akıcı konuşma becerileri sayesinde müşterilerin ilgisini çeker. Ancak müşterilerini para için dolandırır ve davalarına dahil olarak onları çözmelerine yardımcı olur

Oh Yeon Seo dizide, üçüncü sınıf bir cinayet dedektifi olan Han Jae Hee rolünü canlandırmaktadır. 3 yıldır dedektif olarak çalışmaktadır ve işini severek yapmaktadır. Han Joon'un aksine her zaman doğru yolu takip etmeye çalışır ancak bir şekilde Han Joon ile yolları kesişir.

Kwak Shi Young dizide özel bir dedektiflik bürosu işleten ve Nam Han Joon'un ortağı olarak çalışan Soo-Cheol karakterini çalışmaktadır.

Kang Mi Na dizide, Nam Han Joon'un kız kardeşi Nam Hye-Joon karakterini canlandırmaktadır. Nam Han-Joon'un ortağı ve elit bir hacker olarak çalışmaktadır.


Diğer Oyuncular:

Kwon Soo Hyun / Cha Do Won
Jung Ha Joon / Na Kwang Tae
Jung Man Shik / Jang Doo Jin
Baek Seo Ho / Jonathan
Jung Eun Pyo / Kim Cheol Geun
Hwang Woo Seul Hye / Lee Min Kyung
Song Jae Rim 


Fragman