The Mansion
0 / 5 | Oy Sayısı : 1
Dizinin Adı
The Mansion | 더 맨션
Yönetmen
Chang
Senaryo
Yoo Kab Yeol
Bölüm Sayısı
1
Gösterim Tarihi
2022 - ?
Dizi Türü
Gerilim, Gizem, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular

The Mansion Konusu:


The Mansion dizisinde kaybolan ablasının arkasındaki gerçekleri arayan Ji Na (Lim Ji Yeon), bir otel çalışanıdır. Hayatındaki her şey yolunda gibi gözüksede içten içe sorunlar yaşamaktadır. Ablasının kaybolduğu haberini alan Ji Na (Lim Ji Yeon), ailesinin Rose Mansion olarak bilinen evine geri döner ve beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Şiddet suçları dedektifi Min Soo (Yoon Kyun Sang), Ji Na'nın (Lim Ji Yeon) sözlerine inanacak ve ona yardım edecek tek kişi olacaktır. Açgözlülüklerini sır dolu bakışları altına saklayan şüpheli komşularının yanı sıra, yavaş yavaş ortaya çıkan sırlar, gerçekçi korku ve güçlü bir gerilim yaratacaktır.

Karakterler:


Lim Ji Yeon, ablasının kayboluşunun ardındaki gerçeği ortaya çıkarmayı kafasına takmış bir otel çalışanı Ji Na karakterini canlandırıyor. Sıradan bir yaşamı varmış gibi görünse de, içten içe büyük bir aşağılık duygusuna sahiptir. Kız kardeşi Jin Hyun'un ortadan kaybolmasının ardından, ailesinin Rose Mansion olarak bilinen evine geri döner ve beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Etrafı oldukça şüpheli komşularla çevrili olan Rose Mansion, artık tehlikeli bir yer haline gelmiştir. 

Yoon Kyun Sang, Ji Na'nın sözlerine inanan ve ona yardım eden tek kişi olacak şiddet suçları dedektifi Min Soo rolünü oynuyor. Bir davayı aldığında sonuna kadar giden inatçı bir adamdır. Min Soo, Ji Hyun'un ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği ortaya çıkarması için Ji Na'ya yardım eder. Güvenilir ve güçlü bir adam olarak görünmesine rağmen kimsenin bilmediği gizli yönleri vardır.