Goo Pil Soo Is Not There
0 / 5 | Oy Sayısı : 1
Dizinin Adı
Goo Pil Soo Is Not There | 구필수는 없다
Senaryo
Son Geun Joo
Yapımcı
TBA
Bölüm Sayısı
1
Gösterim Tarihi
Temmuz, 2021 - ?
Dizi Türü
Komedi, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Kwak Do Won
(Goo Pil-Soo)
Yoon Doo joon
(Jung Seok)

Goo Pil Soo Is Not There Konusu:


Goo Pil Soo Is Not There dizisinde, eski bir boksör olan ve parlak bir geleceğin hayalini kuran 40'lı yaşlarında geçimini sağlamaya çalışan Goo Pil-Soo (Kwak Do-Won) ve  20'li yaşlarında kendi yeni şirketini kurmayı hayal eden bir dahi olan Jung Seok'un (Yoon Doo joon) arasında geçen kardeşliği anlatıyor. Son zamanlardaki sosyal ve eğitim sorunları ile iş bulma zorluğu da dahil olmak üzere, hikayeler gerçekçi bir şekilde tasvir ediliyor.


Karakterler:


Kwak Do Won, eski bir boksör olan Goo Pil-Soo karakterini canlandırıyor. Goo Pil-Soo yılın çaylağı ödülünü kazanmıştır. Daha sonra farklı işlerde satıcı olarak çalışmıştır. Şimdi 40'lı yaşlarında ve küçük bir bar işletiyor. Evli ve bir oğulları vardır. Onlar için her şeyi yapabilecek biridir. Hayatta başarılı olmanın hayallerini kurmaktadır.

Yoon Doo joon, Jung Seok karakterini canlandırmaktadır. Jung Seok kırsal kesimde özel eğitim almadan büyüyen ve Seul'deki en iyi üniversiteye giren tipik bir dahidir. Jung Seok, çalışmanın dünyadaki en kolay şey olduğunu düşünüyor ve başarılı olmasının tek yolunun kendi işini kurmak olduğuna inanıyor. Annesinin ve sevdiği kadının mutluluğu için Kore'nin Mark Zuckerberg'i olmanın hayalini kuruyor.