Goo Pil Soo Is Not There
5 / 5 | Oy Sayısı : 1
Dizinin Adı
Goo Pil Soo Is Not There | 구필수는 없다
Yönetmen
Choi Do Hoon
Senaryo
Son Geun Joo
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Çarşamba
Gösterim Tarihi
4 Mayıs 2022 - 17 Ağustos 2022
Dizi Türü
Komedi, Dram, Hayat
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Kwak Do Won
(Goo Pil-Soo)
Yoon Doo joon
(Jung Seok)

Goo Pil Soo Is Not There Konusu:


Goo Pil Soo Is Not There dizisi, eski bir boksör olan ve parlak bir geleceğin hayalini kuran 40'lı yaşlarında geçimini sağlamaya çalışan Goo Pil-Soo (Kwak Do-Won) ve 20'li yaşlarında olan ve kendi şirketini kurmayı hayal eden bir dahi Jung Seok'un (Yoon Doo joon) arasında geçen kardeşliği anlatıyor.

Goo Pil Soo Is Not There Karakterler:


Kwak Do Won, eski bir boksör olan Goo Pil-Soo karakterini canlandırıyor. Goo Pil-Soo yılın çaylağı ödülünü kazanmıştır. Daha sonra farklı işlerde satıcı olarak çalışmıştır. Şimdi 40'lı yaşlarında ve küçük bir bar işletiyor. Evli ve bir oğulları vardır. Onlar için her şeyi yapabilecek biridir. Hayatta başarılı olmanın hayallerini kurmaktadır.

Yoon Doo joon, Jung Seok karakterini canlandırmaktadır. Jung Seok kırsal kesimde özel eğitim almadan büyüyen ve Seul'deki en iyi üniversiteye giren tipik bir dahidir. Jung Seok, çalışmanın dünyadaki en kolay şey olduğunu düşünüyor ve başarılı olmasının tek yolunun kendi işini kurmak olduğuna inanıyor. Annesinin ve sevdiği kadının mutluluğu için Kore'nin Mark Zuckerberg'i olmanın hayalini kuruyor.

Diğer Oyuncular: 

Jung Dong Won / Goo Jun Pyo
Han Go Eun / Nam Se Mi
Park Won Seok / Bayan Don
Kim Young Woong / Noh Il Dam 
Jung Jae Kwang / Min Jae
Wang Ji Won