K Project
4,7 / 5 | Oy Sayısı : 18
Dizinin Adı
K Project | Hard Creature | 경성 크리처
Yönetmen
Jung Dong Yoon
Senaryo
Kang Eun Kyung
Yapımcı
-
Bölüm Sayısı
16
Yapım Yılı
2021
Dizi Türü
Gerilim, Dram
Oyuncular
Park Seo Joon
(Jang Tae Sang)
Wi Ha Joon
(Kwon Joon Taek)K Project Konusu:

K Project dizisi, egemenlik ve insan haklarının ellerinden alındığı bir dönemde yaşayan, en temel mutluluğu elde etmek için hayatlarını ortaya koymak zorunda kalan gençlerin hikayelerini anlatıyor. Hayatta kalma ve insan onuru hakkında olan dizide Jang Tae Sang (Park Seo Joon), Bukchon'lu zengin bir adamıdır. Adalet yerine hayatın gerçekleriyle ilgilenmektedir. Ancak hayatını tamamen değiştirecek bir kadınla tanıştığında beklenmedik bir tehditle karşı karşıya kalır.  


Karakterleri:


Park Seo Joon Bukchon'lu zengin bir adam olan Jang Tae Sang karakterini canlandırıyor. Adalete ilgi duymaktan ziyade, hayatının şu anki gerçekliği onun için en önemli şeydir. Ancak hayatını tamamen değiştirecek bir kadınla karşılaştığında bir tehdit ortaya çıkar. Drama bu süreci detaylı bir şekilde takip edecek ve nasıl bir insan gibi yaşanacağı sorusunu gündeme getirecektir.

Wi Ha Joon, Jang Tae Sang'ın en iyi arkadaşı olan Kwon Joon Taek rolünü canlandırıyor. Zengin bir ailesi olmasına rağmen Japon yanlısı oldukları için onlara karşı düşmanlık hissetmektedir.

Diğer Oyuncuları:


......