Blood Riding Love
0 / 5 | Oy Sayısı : 1
Dizinin Adı
Blood Riding Love | Bloody Romance | 피타는 연애
Yönetmen
Park Gwang Choon
Yapımcı
JTBC
Bölüm Sayısı
1
Gösterim Tarihi
2022 - ?
Dizi Türü
Komedi, Romantik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Nam Gyu Ri
(Baek Young Ok)
Song Jae Rim
(Sung Jae Hoon)

Blood Riding Love Konusu:


Blood Riding Love dizisinde, birçok hayrana sahip dünyaca ünlü bir yıldız olan Lloyd (Kim Min Seok), ülkeye hizmet etmek için orduya katılır. Ardından Kuzey Kore 8. Kolordu özel kuvvetlerinin bir üyesi olan Baek Young Ok (Nam Gyu Ri) ile aralarında romantizmin ve birleşmenin ürkütücü ama tatlı bir hikayesi ortaya çıkar.

Karakterler:


Kim Min Seok, dünyanın her yerinde kadın hayranları olan dünya yıldızı Lloyd'u canlandırıyor. Güney Kore'nin tüm 21. yüzyıl sanatçı kayıtlarını silip süpüren dünya çapında bir yıldız olmasına rağmen, bir tür komploya kurban gittikten sonra askere gider ve beklenmedik olaylar yaşar.

Nam Gyu Ri, Kuzey Kore'nin özel kuvvetlerinde sekizinci orduyu yöneten teğmen Baek Young Ok rolünü canlandırıyor. Baek Young Ok, güzel görünümünün aksine alaycı bir çekiciliğe ve kusursuz bir kişiliğe sahiptir

Song Jae Rim, Sung Jae Hoon rolünü canlandırıyor. Kuzey Kore özel kuvvetler askeridir. Seul dilini konuşan şehirli bir adamdır. Kore'nin birleşmesini tehdit eden kötü adam karakterindedir.

1-Dizi, Bloody Romance, Peeta Love, Pitaneun Yeonae isimleri ilede biliniyor.