The Man's Voice (2021)
3,7 / 5 | Oy Sayısı : 6
Dizinin Adı
The Man's Voice (2021) | That Guy's Voice | 그 놈 목소리
Senaryo
Kim Kyung Hee
Bölüm Sayısı
8
Yayın Gün / Saat
Perşembe
Gösterim Tarihi
30 Aralık 2021
Dizi Türü
Komedi, Romantik, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Choi Tae Joon
(Baek Tae Hwa)
Song Ji Eun
(Go Mi Rim)

The Man's Voice (2021) Konusu:


That Guy's Voice dizisinde utangaç bir kadın olan Go Mi Rim (Song Ji Eun), tam zamanlı bir iş arıyordur ancak geçinmek için yarı zamanlı olarak bir markette çalışmaktadır. Go Mi Rim (Song Ji Eun), tek taraflı olarak aşık olduğu havayolu yardımcı pilotu Baek Tae Hwa'nın (Choi Tae Joon) kedisine bakmayı kabul eder. Ancak bir gün yıldırım çarptığında aniden kedinin sesini duymaya başlar ve söylediklerini anladığı kedi ile bir çeşit anlaşma yapar.


Karakterler:

Choi Tae Joon, kedinin sahibi ve havayolu yardımcı pilotu olan Baek Tae Hwa karakterini canlandırıyor. İyi bir geçmişi ve herkesin kendisine aşık olmasına sebep olacak yakışıklı bir görünümü vardır. Gittiği evcil hayvan oteli uçuşundan önce aniden kapanır, bu yüzden Baek Tae Hwa evcil hayvanını bir kadına emanet etmek zorunda kalır.

Song Ji Eun, sıradan bir geçmişe sahip ve doğası gereği iyimser bir kadın olan başrol Go Mi Rim rolünü canlandırıyor. Tam zamanlı bir iş arıyordur ancak geçinmek için yarı zamanlı olarak bir markette çalışmaktadır. Go Mi Rim, tek taraflı olarak aşık olduğu adamın kedisini bakmayı kabul eder. Ancak bir gün yıldırım çarptığında aniden kedinin sesini duymaya başlar ve ilginç bir romantizm ortaya çıkar.