Love in Contract
3,4 / 5 | Oy Sayısı : 28
Dizinin Adı
Love in Contract | MonWedFriTuesThursSat | 월수금화목토
Yönetmen
Nam Sung Woo
Senaryo
Ha Gu Dam
Yapımcı
tvN, Viki
IMDb Puanı
7,3
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Çarşamba, Perşembe
Gösterim Tarihi
21 Eylül 2022 - 10 Kasım 2022
Dizi Türü
Romantik, Komedi, İş
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Park Min Young
(Choi Sang Eun)
Go Kyung Po
(Jung Ji Ho)
Kim Jae Young
(Kang Hae Jin)


Love in Contract Konusu:

Love in Contract, mezunlar buluşması ve okul toplantıları gibi etkinliklere katılabilmeleri için "eş gibi" rol yapan birine ihtiyacı olan bekar erkeklere eş sağlayan "bekar yaşam yardımcısı" Choi Sang Eun hakkındadır. Ancak Choi Sang Eun'un işleri, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri için uzun vadeli özel bir sözleşme imzalayan Jung Ji Ho ve Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri için yeni bir sözleşme imzalayan Kang Hae Jin'in günlerinin karışmasıyla tepe taklak olur.


Love in Contract Karakterleri:  

Park Min Young dizide, pazartesiden cumartesiye kadar bekar erkeklere hizmet vermek için çalışan Choi Sang Eun rolünü canlandıracak. Birçok harika özelliklere ve erdeme sahip bir kadın olan Choi Sang Eun, evlenmek istemeyen erkeklere yardımcı olabilmek, toplum ve aileleri tarafından kabul edilmek isteyen bekar erkeklere istediklerini verebilmek için tüm yeteneklerini kullanır. Ancak altı günlük sıkı çalışmasının ardından sadece pazar gününü kendine ayırır. 

Go Kyung Po dizide, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerinde Choi Sang Eun'un müşterisi olan Jung Ji Ho karakterini canlandırmaktadır. Sakin ama gizemli kişiliğinin yanında sürekli olarak aksiliklere neden olan bir yapısı vardır.

Kim Jae Young, Choi Sang Eun'un salı, perşembe ve cumartesi günleri birlikte çalıştığı Kang Hae Jin karakterini canlandırıyor. Yavru köpek benzeri görüntüsü ile oldukça ünlü bir Hallyu yıldızıdır. Son derecede masum ve saf bir karaktere sahiptir.


Diğer Oyuncular:

Lee Joo Bin
Kang Hyung Suk / Woo Gwang Nam
Jin Kyung / Yoo Mi Ho
Park Chul Min / Üst Düzey Yönetici
Park Kyung Hye / Kim Yu Mi
Oh Ryoong / Kang Seon Jin
Ahn Suk Hwan / Jeong Gil Tae
Kim Dong Hyun / Choi Sang Moo
Bae Hae Seon / Kim Seong Mi
Jung Sung Ho / Choi Chan Hui
Yang Jung Ah / Choi Ran Hui
Jun Jung Il


Fragman


Fragman