Blind (2022)
3,9 / 5 | Oy Sayısı : 25
Dizinin Adı
Blind (2022) | 블라인드
Yönetmen
Shin Yong Hwi
Senaryo
Kwon Ki Kyung
Yapımcı
OCN, tvN
Yayın Gün / Saat
Cuma, Cumartesi
Gösterim Tarihi
16 Eylül 2022 - 5 Kasım 2022
Dizi Türü
Gerilim, Gizem, Dram
Oyuncular
Ok Taecyeon
(Ryu Sung Joon)
Ha Seok Jin
(Ryu Sung Hoon)
Jung Eun Ji
(Jo Eun Ki)Blind Konusu:

Dizi, haksız yere kurban haline gelen masum insanların ve rahatsız edici gerçeklere gözlerini kapatan sıradan faillerin etrafında dönmektedir.


Blind Karakterleri:

Taecyeon dizide, en büyük hayali kötülüğü cezalandırmak ve dünyayı kurtarmak olan şiddet suçları dedektifi Ryu Soong Joon rolünü canlandırmaktadır. Her zaman gizli görevlere olan istekli tavırları ve kararlılığı sayesinde tutuklama oranı en üst seviyelerdedir.

Ha Seok Jin dizide Ryu Sung Joon'un ağabeyi Ryu Sung Hoon karakterini canlandırmaktadır. Sınıfının en iyisi olarak mezun olan mükemmeliyetçi dahi bir yargıçtır. Ancak buna rağmen adil kararlar alabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan basit birisidir.

Jung Eun Ji dizide sosyal hizmet uzmanı olan Jo Eun Ki karakterini canlandırıyor. Genç yaşına rağmen cömert biri olan Jo Eun Ki, sadece bir çocuğa yardım etmek için bile olsa her türlü zorluğun üstesinden gelerek sosyal hizmet uzmanı olur. Diğer Oyuncular:

Park Ji Bin / Jung In Sung
Jung Eui Wook / Oh Young Gul
Baek Seung Hee / Yeom Hye Jin
Jeon Jin Woo / Jeong Man Choon
Kang Na Eon / Kwon Yoo Na
Yoon Jung Hyuk / Dedektif Kang1-  Ryu Soong Joon rolü daha önce aktör Ong Seong Wu'ya teklif edilmişti. Ancak teklif oyuncu tarafından reddedildi.


Fragman


Fragman 2