Gaus Electronics
3,4 / 5 | Oy Sayısı : 12
Dizinin Adı
Gaus Electronics | 가우스전자
Yönetmen
Park Joon Soo
Senaryo
Kim Go Eun, Seo Han-Na
Yapımcı
OllehTV, Seezn OTT
Bölüm Sayısı
12
Yayın Gün / Saat
Cuma, Cumartesi
Gösterim Tarihi
30 Eylül 2022 - 5 Kasım 2022
Dizi Türü
Komedi, İş, Romantik, Hayat
Ülke
Güney Kore
Oyuncular
Kwak Dong Yeon
(Lee Sang Shik)
Go Seung Hee
(Cha Na Rae)
Bae Hyun Sung
(Baek Ma Tan)
Kang Min Ah
(Gun Gang Mi)Gaus Electronics Konusu:

Gaus Electronics dizisi komik bir gerçek-hayat çalışanının hikayesini anlatıyor. Aynı zamanda drama, ofis çalışanlarının sempatik ilişkileri, kahkahaları ve üzüntülerini içeriyor.

Gaus Electronics Karakterleri: 

Kwak Dong Yeon, Pazarlama bölümü 3'ün düşüncesiz bir çalışanı olan Lee Sang Shik karakterini canlandırmaktadır. Kıdemlileri bile olsa onun görüşleriyle uyuşmayan şeyler söylenildiğinde fikrini söylemekten çekinmeyen geniş bir insandır. Cha Na Rae için her zaman soruna neden olur.

Go Seung Hee dizide Lee Sang Shik ile birlikte çalışan müdür yardımcısı Cha Na Rae karakterini canlandırmaktadır. İşine düşkün olmasının dışında arada bir kontrolsüzce patlayan kişiliğe sahiptir.

Bae Hyun Sung dizide Gaus Electronics'in en büyük rakibi ve Kore'nin 2 numaralı şirketi Power Group'un varisi Baek Ma Tan rolünü üstlenmektedir. Babasının etki alanının ötesinde kendi yolunu bulmak amacıyla Gaus Electronics'te çalışmaya başlar. 

Kang Min Ah dizide, Pazarlama bölümü 3'te çalışan Gun Gang Mi karakterini canlandırmaktadır. Kendine karşı oldukça sert biri olan Gun Gang Mi, formda kalmak için çok çaba sarf eder. Böylelikle ofisteki en güzel çalışanlardan biri olarak kabul edilir. Ancak birbirinden farklı karaktere ev sahipliği yapan bir kişiliği vardır ve sarhoş olduğunda bastırdığı kişiliği ortaya çıkarak büyük iştahı devreye girer.


Diğer Oyuncular:

Baek Hyun Jin / Ki Seong Nam
Heo Jung Do / Wi Jang Byeong
Kim Ji Sung / Choi Dal Soon
Jeon Seok Chan / Cha Wa Wa
Goo Wo Ri / Sung Hyun Mi
Baek Soo Jang / Kim Moon Hak
Jo Jung Chi / Na Mu Myeong


Fragman


Fragman 2