Mental Coach Jegal
4,2 / 5 | Oy Sayısı : 5
Dizinin Adı
Mental Coach Jegal | Mental Coach Je Gal Gil | 멘탈코치 제갈길
Yönetmen
Son Jung Hyun
Senaryo
Kim Ban Di
Yapımcı
tvN
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı
Gösterim Tarihi
12 Eylül 2022 - 1 Kasım 2022
Dizi Türü
Dram, Spor
Oyuncular
Jung Woo
(Je Gal Gil)
Lee Yoo Mi
(Cha Ga Eul)
Kwon Yool
(Goo Tae Man)
Park Se Young
(Park Seung Ha)


Mental Coach Jegal Konusu:

Dizi, bir skandala yol açtıktan sonra sporu bırakan, emekli olan eski profesyonel sporculara ve mental çöküşe giren sporculara yardım etmek için zihinsel antrenör olan eski bir milli sporcu hakkında bir spor dramasıdır.


Mental Coach Jegal Karakterleri: 

Jung Woo dizide, zihinsel antrenör olmadan önce ulusal bir Taekwondo sporcusu olan eski atlet Je Gal Gil karakterini canlandırmaktadır. Sıkı çalışması ve budala cazibesiyle tanınan Je Gal Gil, köyünde eşi benzeri görülmemiş bir kazaya neden olur ve oradan kovulur. Yaşadığı bu travmanın üstesinden gelip zihinsel sağlığına kavuştuktan sonra ise köye zihinsel bir koç olarak geri döner. 

Lee Yoo Mi dizide, mental olarak çöküş yaşayan ve dünya çapında kısa pist sürat pateni madalyası sahibi Cha Ga Eul karakterini canlandırmaktadır. Buz üzerindeyken “Buz Prensesi” lakabıyla anılır, ancak bir çöküşe düştüğünde solma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Üstelik koç Ja Gal Gil ile karşılaşana kadar bir süre kendini hırpalar.

Kwon Yool dizide, Kore Olimpiyat Komitesi'ndeki İnsan Hakları Merkezi'nin direktörü olan Gu Tae Man karakterini canlandırmaktadır.

Park Se Young dizide, köydeki ruh sağlığı destek ekibinin bir parçası olan Park Seung Ha karakterini canlandırmaktadır. Öncesinde çalıştığı hastaneden ayrılır ve köyde çalışmak için başvurur. Burada Je Gal Gil ile danışman ortak olarak tekrar bir araya gelir.


Diğer Oyuncular:

Cha Soon Bae / Song Ji Man
Moon You Kang / Lee Moo Gyeol
Hong Hwa Yeon / Kim Moo Yeong


Fragman


Fragman 2


Fragman 3