May I Help You
4,2 / 5 | Oy Sayısı : 32
Dizinin Adı
May I Help You | Ildangbaek Butler | One Hundred Won Butler | Il Dang Baek Butler | 일당백집사
Yönetmen
Shim So Yeon
Yapımcı
MBC
Yayın Gün / Saat
Çarşamba, Perşembe
Gösterim Tarihi
19 Ekim 2022 - 8 Aralık 2022
Dizi Türü
Romantik, Dram, Fantastik
Oyuncular
Hyeri
(Baek Dong Joo)
Lee Jun Young
(Butler Kim)
Song Deok Ho
(Seo Hae Ahn)
Lee Kyu Han
(Vincent / Lee Hyang Bok)

May I Help You Konusu:

May I Help You dizisi, ayak işleri başına 100 won isteyen bir adam olan Kim Butler ile ölülerin dileklerini yerine getiren cenaze yönetmeni Baek Dong Ju'nun hikayesini anlatmaktadır.


May I Help You Karakterleri: 

Jun, dizide Ildangbaek'in tek çalışanı olan Butler Kim karakterini canlandırmaktadır. Kibar biri gibi gözükmesine rağmen aslında sert bir kişiliği vardır. Bir gün, müşterisinin isteği üzerine Baek Dong Joo ile tanışır ve üç görüşme sonrasında büyük bir sırrı öğrenir. Böylece zamanla Baek Dong Joo'nun hayatına karışır.

Hyeri dizide bir bahar ve narin bir filiz gibi görünen ama aslında kararlı ve güçlü bir karakter olan cenaze yönetmeni Baek Dong Joo'yu canlandırmaktadır. Parlak ve canlandırıcı bir kişi olan Baek Dong Joo, cenaze müdürü olduktan sonra tuhaf bir yeteneği olduğunu fark eder: Ölülerle konuşabilmektedir. Ölülere dokunduğu an, ölen kişi bilincini bir süreliğine geri kazanır ve onunla konuşur. Böylece Baek Dong Joo, merhumun son dileklerini kendine görev edinerek yerine getirir. Çünkü dilekleri yerine getirmediğinde tüm gününü şanssız bir şekilde geçirmektedir.


Diğer Oyuncular:

Tae In Ho / Im Il Seop
Lee Kyu Han / Vincent 
Oh Dae Hwan / Michael
Seo Hye Won / Yoo So Ra
Jo Won Hee


May I Help You Fragman: