7 Escape
4 / 5 | Oy Sayısı : 4
Dizinin Adı
7 Escape Seven | Escape | 7인의 탈출
Yönetmen
Joo Dong Min
Senaryo
Kim Soon Ok
Yapımcı
SBS
Bölüm Sayısı
24
Yayın Gün / Saat
Cuma, Cumartesi
Gösterim Tarihi
Eylül 2023 - ?
Dizi Türü
Gerilim, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Hwang Jung-Eum
(Geum Ra Hee)
Uhm Ki Joon
(Matthew Lee)
Lee Joon
(Min Do Hyuk)
Lee Yo Bi
(Han Mo Ne)7 Escape Seven Konusu:

Dizi, hayatta kalmak için suç işleyen ve yine hayatta kalmak için hapishaneden kaçmaya çalışan yedi kişinin etrafında dönmektedir. Aynı cezaevinde tutuklu olan yedi suçlu, işledikleri günahlarından suçluluk bile duymadan cezaevinden bir şekilde çıkmaya çalışırlar.


7 Escape Seven Karakterleri:

 Uhm Ki-Joon dizide, Güney Kore'deki en büyük mobil platform şirketinin yöneticisi Matthew Lee karakterini canlandırıyor. Aslında perdenin arkasında kalan gizemli bir figürdür ve gerçekte kim olduğunu sadece birkaç kişi biliyordur. Ancak karıştığı gizemli dava kimliğinin ifşa olmasına neden olur.

Hwang Jung-Eum dizide, bir drama yapım şirketinin CEO'su olan Geum Ra-Hee rolünü üstleniyor. İşinde oldukça iyi ve agresiftir. Hayatta en çok paraya ve başarıya değer veren birisi olarak her yolu dener. Büyük bir miras alabilmek için 15 yıl önce terk ettiği kızını bulmaya çalışır.

Lee Joon dizide, eskiden bir gangster olan Min Do-Hyeok'u canlandırıyor. Hayatına dair herhangi bir amacı ve hayali yoktur. Ayrıca birçok kez ihanetle karşı karşıya kalmıştır çünkü insanlara çok çabuk güvenen birisidir.

Lee Yoo Bi dizide, arkadaşlarının hayran kaldığı bir güzelliğe sahip olan Han Mo-Ne karakterini canlandırıyor. Zengin bir ailesi vardır ve idol olmak istemektedir. Mükemmel görünen hayatına rağmen sürekli olarak yalan söylemektedir. Hayatı yalanlarla oludur.


Diğer Oyuncular: 

Yoon Jong Hoon / Song Ki Beom
Shin Eun Kyung / Chae Ho Ran
Yoon Hyun Min / Kim Woong
Yoon Joo Hee / Shim Hyeon Seo
Kim Soo Mi / Kim Hye Ra
Park Joon Geum / Ryu Geum Ja
Ahn Nae Sang / Song Jae Hyeok
Lee Joon


Fragman:


Fragman 2: