Hunted
5 / 5 | Oy Sayısı : 3
Dizinin Adı
Hunted | Wild Boar Hunting | 멧돼지사냥
Yönetmen
Song Yeon Hwa
Senaryo
Jo Beom Gi
Yapımcı
MBC
Bölüm Sayısı
4
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı
Gösterim Tarihi
1 Ağustos 2022 - 9 Ağustos 2022
Dizi Türü
Gizem, Gerilim
Oyuncular
Park Ho San
(Young Soo)
Ye Soo Jung
(Ok Soon)


Hunted Konusu:

Dizi, sıradan bir köyde domuz avı sırasında yaşanan bir kayıp vakasının ardından çevredeki köylülerin bir bir ortaya çıkan sırlarını konu almaktadır.


Hunted Karakterleri:

Park Ho San dizide, taşra köyünde yaşayan orta yaşlı bir adam olan Young Soo karakterini canlandırmaktadır. Chae Jung ile evlidir. Bir gün arkadaşları ile domuz avlamak için dağa gider ancak dağdayken yaban domuzları köydeki ekinlere zarar verir. Bu sırada Young Soo, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır.

Ye Soo Jung dizide, oğlu ve gelini bir yangında öldüğünden beri torunuyla birlikte yaşayan Ok Soon karakterini canlandırmaktadır. Yangının köydeki bazı kişiler tarafından çıkarıldığına inandığı ve Alzheimer hastalığı olduğu için köydeki kimseye güvenmemektedir.

Kim Soo Jin dizide, Young Soo'nun karısı Chae Jung karakterini canlandırmaktadır. Young Soo'ya sürekli olarak öfkesini kusmaktadır. Bunun dışında sıcak bir kalbi vardır. Kişiliği nedeniyle köylüler arasında popülerdir. Young Soo'nun domuz avına çıktığı gün oğlunun kaybolmasından sonra, zihinsel olarak çöker.


Diğer Oyuncular:

Kim Soo Jin / Chae Jung
Cha Shi Won
Lee Kyu Hoe
Yoo Soong Woong
Kwak Ja Hyung


Fragman