Aquaman (2022)
5 / 5 | Oy Sayısı : 8
Dizinin Adı
Aquaman | 아쿠아맨
Yapımcı
Daum Kakao TV
Bölüm Sayısı
12
Gösterim Tarihi
2022 - ?
Dizi Türü
Gençlik, Romantizm, Arkadaşlık
Oyuncular
Yang Hong Seok
(Ji Sung Joon)
Jung Woo Jin
(Shin Na Roo)
Lee So Hee
(Choi So Ra)
Shin So Hyun
(Yoo So Mi)

Aquaman Konusu:

Dizi, Shin Na Roo ve onun romantik ilişkilerine karışmaya başlayan Ji Sung Joon arasında dokuz yıl boyunca süren özel dostluğu anlatan bir gençlik dramasıdır.


Aquaman Karakterleri:

Yang Hong Seok dizide liseden beri tam dokuz yıldır Shin Na Roo ve Choi So Ra ile yakın arkadaş olan Ji Sung Joon karakterini canlandırmaktadır. Dışarıdan soğuk görünmesine rağmen çekici görünümü ve harika sosyal becerileri sayesinde her zaman biriyle çıkan sıcak kalpli birisidir. Ancak, söz konusu yakın arkadaşı olan Shin Na Roo olduğunda hassaslaşmaktadır.

Jung Woo Jin dizide, Kore'yi temsil eden genç sanatçılardan biri olarak tanınan sanat dünyasının yükselen yıldızı ve dehası Shin Na Roo rolünü üstlenmektedir. Nazik görünüşüne rağmen yeni tanıştığı kişilere karşı alaycı bir tavır sergilemektedir. Kendini sadece Ji Sung Joon ve So Ra'ya açar.

Lee So Hee dizide, Shin Na Roo ile aynı bölümde okuyan yakın arkadaşı Choi So Ra'yı canlandırmaktadır. Sadakate ve arkadaşlığa verdiği önem sayesinde Ji Sung Joon'a ve Shin Na Roo'ya karşı sevgiyle dolup taşmaktadır.

Shin So Hyun dizide neşeli biri olan Yoo So Mi karakterini canlandırmaktadır. Her istediğini elde eden ve ne yapması gerektiğini bilen bir karakteri vardır. Shin Na Roo'ya ilk görüşte aşık olur ve cesurca kaderini belirlemeye çalışır.


Diğer Oyuncular:

...