Celebrity (2023)
4,3 / 5 | Oy Sayısı : 20
Dizinin Adı
Celebrity | 셀러브리티
Yönetmen
Kim Chul Gyu
Yapımcı
Netflix
Bölüm Sayısı
12
Gösterim Tarihi
30 Haziran 2023
Dizi Türü
Gizem, Gerilim, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Lee Chung Ah
(Yoon Shi Hyun)
Park Gyu Young
(Seo Ah Ri)
Kang Min Hyuk
(Han Joon Kyung)
Lee Dong Gun
(Jin Tae Jeon)


Celebrity Konusu:

Dizi, ünlü olarak adlandırılan yeni ünlenmiş kişilerin ve onları kıskananların hikayesini anlatmaktadır. Ayrıca dizi, dünyayı saran şiddetli çalkantılı korkuları, acı verici ve üzücü arzuları ele almaktadır.


Celebrity Karakterleri:

Park Gyu Young dizide ünlüler dünyasına adım attıktan sonra hayatı değişen Seo Ah Ri'yi canlandırmaktadır. Aniden parlayan bir yıldız olarak diğer influencerların aksine alışılmadık hareketleriyle bir anda hayatını değiştirir.

Lee Chung Ah dizide, zarafete, büyük bir saygınlığa ve hatta harika bir geçmişe sahip Yoon Shi Hyun karakterini canlandırmaktadır. Beş dönemlik bir milletvekilinin kızı, Haeum Kültür Vakfı'nın başkanı ve hukuk firması Taekang'ın gelinidir. Herkesin kıskandığı birisidir ama Seo Ah Ri ile tanıştıktan sonra hayatı alt üst olur.

Kang Min Hyuk dizide Kore'nin önde gelen kozmetik markalarından biri olan Han Cosmetics'in CEO'su Han Joon Kyung rolünü üstlenmektedir. İşine oldukça bağlıdır ve işi dışında hiçbir şeye ilgi göstermez. Ancak Seo Ah Ri'nin öngörülemez doğasından etkilenmeye başlar.

Lee Dong Gun dizide, Yoo Shi Hyun'un kocası ve Taekang'ın avukatı Jin Tae Jeon'u canlandırmaktadır. İdeallerine ulaşmak için her şeyi yapmaya hazır olan hırslı birisidir. Ancak Seo Ah Ri'nin öngörülemeyen hareketleri sinirlerini bozmaya başlar. 

Jeon Hyo Sung dizide Seo Ah Ri'nin okul günlerinden arkadaşı ve popülaritesi artan yeni bir influencer olan Oh Min Hye karakterini canlandırmaktadır. Ünlülerin de yardımıyla hayalini kurduğu sosyal medya ünlüsü haline gelir. Ve aslında Oh Min Hye, Seo Ah Ri'yi ünlüler dünyasına yönlendiren kişidir.


Diğer Oyuncular:

Jeon Hye Sung / Oh Min Hye
Lee Jung Joon
Moon Tae Yu / Ju Seung Hyeok  
Han Eu Ddeum / Angela  
Park Seon Im / Ji Na
Jung Yoo Min / Han Yoo Rang
Nam Ki Ae / Lee Hyeon Ok
Park Ye Ni / Yoon Jeong Sun
Lee Jung Joon / Seo Doo Sung
Jung Wook Jin / Kwon Myeong Ho
Kim Sung Sik / Ahn Jae Hoon  
Lee Jun Ho / Temizlik ekibi personeli
AIKI
Han Jong Kyu
Song Yu Qi
Risabae


Celebrity Fragmanı:


Celebrity Fragmanı 2: