Strong Woman Gang Nam-soon
3,9 / 5 | Oy Sayısı : 16
Dizinin Adı
Strong Woman Gang Nam-soon | 힘쎈여자 강남순
Yönetmen
Kim Jung Shik
Senaryo
Baek Mi-Kyeong
Gösterim Tarihi
2023 - ?
Dizi Türü
Aksiyon, Romantik, Komedi, Fantastik
Oyuncular
Kim Jung Eun
(Hwang Geum Ju)
Lee Yoo Mi
(Gang Nam Soon)
Kim Hae Sook
(Gang Nam Soon'un Anneannesi)
Ong Seong Wu
(Kang Hee Shik)


Strong Woman Gang Nam-soon Konusu:

2017 draması "Strong Woman Do Bong Soon"un devamı olan dizi, Do Bong Soon'un muazzam bir güce sahip olan uzaktan kuzeni Kang Nam Soon etrafında dönmektedir. Tıpkı annesi Hwang Geum Joo ve büyükannesi Gil Joong Gan'un sahip olduğu büyük gücü eşliğinde, Gangnam merkezli yeni uyuşturucu suçlarını ortaya çıkarır.


Strong Woman Gang Nam-soon Karakterleri:

Lee Yoo Mi, Gang Nam Soon karakterini canlandırmaktadır. Kaprisli ve neşeli genç bir kadın olan Gang Nam Soon'un büyük bir gücü vardır. Üstelik  çocukken Moğolistan'da kaybolur ve şimdi bir yetişkin olarak ailesini bulmak için Gangnam'a geri döner.

Ong Seong Woo dizide, Gangnam'da uyuşturucuları araştıran gizli bir soruşturma ekibinin dedektifi olan Kang Hee Shik rolünü üstlenmektedir.

Byun Woo Seok dizide, büyüleyici bir kötü adam olan Ryu Shi Oh'u canlandırmaktadır.

Kim Hae Sook, Gang Nam Soon'un anneannesini canlandırmaktadır. Majangdong'da bir kasap olarak çalışmaktadır ve aynı zamanda Gangnam'da uyuşturucuya karşı savaşan gizli bir soruşturma ekibinin üyesidir.

Kim Jung Eun dizide, kayıp kızını bulmak için takıntılı derecede iyi işler yapan zengin ve dürüst bir kadın olan Hwang Geum Ju karakterini canlandırmaktadır.Diğer Oyuncular:

Byun Woo Seok / Ryu Shi Oh