Delivery Man
4,4 / 5 | Oy Sayısı : 8
Dizinin Adı
Delivery Man | 딜리버리맨
Yönetmen
Kang Sol
Senaryo
Han Bo Kyung
Yapımcı
ENA, Genie Tv
Bölüm Sayısı
12
Yayın Gün / Saat
Çarşamba, Perşembe
Gösterim Tarihi
1 Mart 2023 - 6 Nisan 2023
Dizi Türü
Gizem, Komedi, Romantik, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Yoon Chan Yoong
(Yeong Min)
Min Ah
(Ji Hyeon)
Kim Min Seok
(Do Kyu Jin)
Kim Jin Woo
(Lee Dong Wook)Delivery Man Konusu:

Dizi, hayaletler için özel bir yolculuk hizmeti sunan taksi şoförünün ve bu yolda ona yardımcı olan hayalet Ji Hyeon'un hikayesini anlatmaktadır. 


Delivery Man Karakterleri:

Yoon Chan Young dizide, sadece hayaletlere hizmet eden ve yolcuları ücretlerini ödediği sürece her yere gitmeye istekli bir taksi şoförü olan Seo Young Min karakterini canlandırmaktadır. Eşsiz bir hizmet olan "sadece hayalet"in parçası olarak, hayalet yolcuların isteklerini yerine getirir.

Bang Min Ah dizide, hafızasını kaybeden ve taksi şoförü ile hikayeleri çözmenin anahtarını elinde tutan bir hayaleti canlandırmaktadır. Beklenmedik bir şekilde kendini Seo Young Min'in taksisine bağlı bulduktan sonra yolcular adına davaları çözmeye yardım eder. Seo Hyun Min ile birlikte bir seri katilin peşine düşmek de dahil olmak üzere birçok isteği yerine getirir.

Kim Min Seok dizide, yakışıklı bir görünüme sahip işkolik bir acil servis doktoru olan Do Kyu Jin karakterini canlandırmaktadır. İnsanların ölüm kalım durumunda olduğu acil serviste uğursuz olayların belirtilerini hissedebilme gibi bir yeteneği vardır.


Diğer Oyuncular: 

Choi Tae Hwan / Na Seok Jin
Kim Seung Soo / Ji Chang Seok
Heo Ji Na / Kim Hee Yeon
Park Hye Jin / Park Bun Ja
Park Jung Hak / Kang Hyeong Soo
Jeon So Min / Hayalet
Moon He Kyung
Jeon Hyo SungFragman:


Fragman 2: