Taxi Driver 2
4,3 / 5 | Oy Sayısı : 14
Dizinin Adı
Taxi Driver 2 | 모범택시2
Yönetmen
Lee Dan
Senaryo
Oh Sang Ho
Yapımcı
SBS
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Cuma, Cumartesi
Gösterim Tarihi
17 Şubat 2023 - 8 Nisan 2023
Dizi Türü
Aksiyon, Gerilim, Gizem, Suç
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Lee Je Hoon
(Kim Do Gi)
Kim Eui-Sung
(Jang Sung Chul)
Pyo Ye-Jin
(Ahn Go Eun)
Jang Hyuk Jin
(Choi Kyung Goo)


Taxi Driver 2 Konusu:

Dizi, kanunların korumadığı mağdurlara hizmet veren 'Rainbow Taxi' adlı bir taksi şirketinin etrafında dönmektedir. 'Rainbow Taxi' sıradan bir taksi şirketi değildir. Şirket özel bir ‘intikam çağrı’ hizmeti sunmaktadır. Müşterileri intikam almalarını isterlerse, 'Rainbow Taxi' çalışanları müşterilerinin bu isteklerini yerine getirmektedir.


Taxi Driver 2 Karakterleri:

Lee Je-Hoon dizide 'Rainbow Taxi' şirketinin bir taksi şoförü olan Kim Do-Ki karakterini canlandırmaktadır. Deniz Harp Okulu'ndan mezunu olan eski bir özel kuvvetler subayıdır. Annesi bir seri katil tarafından öldürüldükten sonra hayatı değişmiştir. Güçlü sezgilere, sarsılmaz bir cesarete ve birden fazla kişiyi aynı anda etkisiz hale getirebilecek bir dövüş yeteneğine sahip birisidir.

Kim Eui-Sung dizide 'Rainbow Taxi' şirketinin CEO’su olan Jang Sung-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Mağdurlara karşı sıcak ve nazik birisidir. Ancak konu failleri bulmaya geldiğinde kesinlikle acımasızdır.

Pyo Ye-Jin dizide 'Rainbow Taxi' şirketinin bir çalışanı olan Go Eun karakterini canlandırmaktadır. Gerçekte bir hackerdır ve insanların kişisel bilgilerini bulma ve ifşa etme konusunda yeteneklidir. CCTV'den akıllı telefonlara ve bilgisayarlara kadar tüm dijital cihazları kullanma konusunda bir uzmandır. İş üzerindeyken Kim Do-Ki’nin (Lee Je-Hoon) gözleri ve kulakları gibi olur.

Diğer Oyuncular: 

Bae Yoo-Ram / Park Jin-Eon
Shin Jae Ha / On Ha Joon
Lee Min Jae / Oh Hak Soo
Hong Sang Pyo / Cho Jin Cheol
Namkoong Min / Chun Ji Hoon (9.Bölüm)
Kim So Yeon / (16. Bölüm)
Jeon Jun Ho 


1- Dizi, 2021 yılında yayımlanan "Taxi Driver"ın devamıdır.


Fragman:


Fragman 2:


Fragman 3:


Fragman 4: