Longing for You
4,8 / 5 | Oy Sayısı : 9
Dizinin Adı
Longing for You | I’ve Been Waiting for You for a Long Time | 오랫동안 당신을 기다렸습니다
Yönetmen
Han Cheol Soo
Yapımcı
Samhwa Networks
Bölüm Sayısı
14
Yayın Gün / Saat
Çarşamba, Perşembe
Gösterim Tarihi
26 Temmuz 2023 - 7 Eylül 2023
Dizi Türü
Aksiyon, Gerilim, Gizem, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Na In Woo
(Oh Jin Sang)
Kim Ji Eun
(Go Young Joo)
Kwon Yool
(Savcı)


Longing for You Konusu:

Dizi, karanlık güçlerden kardeşinin intikamını almak için mücadele eden dedektif Oh Jin Sang'ın hikayesini izleyen gizemli bir suç dizisidir.

Longing for You Karakterleri:

Na In Woo dizide, karanlık güçlerden intikam almak için mücadele eden bir polis dedektifi olan Oh Jin Sung rolünü üstlenmektedir. Bir seri cinayet davası için Özel Soruşturma ekibine transfer edilince Ko Young Joo (Kim Ji Eun) ve Cha Young Woon (Kwon Yool) ile tanışarak soruşturmaya katılır.

Kim Ji Eun dizide, adaletsizliğin daha fazla adaletsizlikle cezalandırılması gerektiği ilkesiyle hareket eden Oh Jin Sung'un arkadaşı savcı Ko Young Joo'yu oynuyor. Öz güveni ve dürüstlüğü sayesinde Cha Young Woon'un kalbini çarptırmaktadır.

Kwon Yool, Jinjin Group'un tek oğlu ve Merkez Bölge Savcılığında Ko Young Joo ile birlikte çalışan seçkin bir savcı olan Cha Young Woon'u canlandırıyor. Ko Young Joo'dan hoşlanmaktadır. Ancak Oh Jin Sung'un Özel Soruşturma ekibine atanmasıyla aralarında Ko Young Joo'yu kazanmaya dair tatlı bir rekabet başlar.

Bae Jong Ok dizide, Cha Young Woon'un annesi ve bir doktor olan Yoo Jung Sook rolünü üstleniyor. Kendine olan inancı ve dik duruşlu kişiliği sayesinde Jinjin Medical'in saygı duyulan direktörüdür.

Lee Kyu Han, Cha Young Woon'un Savcılık Ofisi muhabiri arkadaşı Park Ki Young'ı oynuyor. Jung Sang Hoon dizide, Ulusal Meclis'in etkili bir üyesinin paranın güç olduğunu düşünen oğlu Bae Min Kyu'yu canlandırıyor.

Diğer Oyuncuları:

Bae Jong Ok / Yoo Jung Sook
Lee Kyu Han / Park Ki Young
Ren / Oh Jin Woo
Jang Hye Jin / Yeong Hee
Kim Hee Jung / Pi Jang Mi
Choi Bum Ho / Avukat Yoon
Song Seung Ha / Lee Eun Byul
Jung Sang Hoon
Hyun Woo SungLonging for You Fragmanı:


Longing for You Fragmanı 2: