The Deal (2023)
4,5 / 5 | Oy Sayısı : 12
Dizinin Adı
The Deal | The Perfect Deal (2023) | Deal | 거래
Yönetmen
Lee Jung Gon
Senaryo
Hong Jong Seong
Yapımcı
Wavve
IMDb Puanı
8,1
Bölüm Sayısı
8
Yayın Gün / Saat
Cuma
Gösterim Tarihi
6 Ekim 2023
Dizi Türü
Gerilim, Suç
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Yoo Seung Ho
(Lee Jun Seong)
Kim Dong Hwi
(Song Jae Hyo)
Yoo Soo Bin
(Park Min Woo)

The Deal (2023) Konusu:

Aynı adı taşıyan ödüllü bir webtoon'dan uyarlanan "Deal", liseden beri arkadaş olan yirmili yaşlarındaki üç gencin uzun bir aradan sonra ilk kez içki içmek için bir araya gelme hikayesini anlatıyor. İçlerinden ikisi, diğerini kaçırıyormuş gibi yaptıktan sonra işler beklenmedik bir hal alır ve ardından gelen olaylar üçünü de karanlık ve çalkantılı bir yola sürükler.The Deal (2023) Karakterleri:

Yoo Seung Ho dizide, lise günlerinde yükselen bir futbol yıldızı olan ancak o zamandan sonra hayalleri paramparça olan Lee Joon Sung'u canlandırmaktadır. Bir süre yolunu kaybettikten sonra nihayet hayatını tekrar toparlamaya karar verir ancak tam hayatını düzene sokacağı sırada kasıtsız bir kaçırma olayına kapılır.

Kim Dong Hwi dizide, kaçırma olayı için arkadaşını kışkırtan tıp öğrencisi Song Jae Hyo karakterini canlandırmaktadır. Song Jae Hyo, tıp öğrencisi olarak düzenli hayatında beliren bir krizi önlemek için dürtüsel olarak adam kaçırma numarası yapmaya karar verir.

Yoo Su Bin dizide, zengin bir ailenin tek oğlu olan Park Min Woo karakterini canlandırmaktadır. Sahte kaçırma olayının asıl kurbanı olmasına rağmen, arkadaşlarını zorlayarak hikayenin gerilimini arttırır.

Diğer Oyuncular:

Lee Joo YoungThe Perfect Deal (2023) Fragman:

1- Dizi, 2020 NAVER webtoon ve webnovel yarışmasında Mükemmellik Ödülü kazanan "Deal" adlı webtoon'dan uyarlanmıştır.