Deal
4,7 / 5 | Oy Sayısı : 6
Dizinin Adı
Deal | 거래
Gösterim Tarihi
2023 - ?
Dizi Türü
Gerilim, Suç
Oyuncular
Yoo Seung Ho
(Lee Jun Seong)
Kim Dong Hwi
(Song Jae Hyo)
Yoo Soo Bin
(Park Min Woo)

Deal Konusu:

Aynı adı taşıyan ödüllü bir webtoon'dan uyarlanan "Deal", liseden beri arkadaş olan yirmili yaşlarındaki üç gencin uzun bir aradan sonra ilk kez içki içmek için bir araya gelme hikayesini anlatıyor. İçlerinden ikisi, diğerini kaçırıyormuş gibi yaptıktan sonra işler beklenmedik bir hal alır ve ardından gelen olaylar üçünü de karanlık ve çalkantılı bir yola sürükler.Deal Karakterleri:

Yoo Seung Ho dizide, lise günlerinde yükselen bir futbol yıldızı olan ancak o zamandan sonra hayalleri paramparça olan Lee Joon Sung'u canlandırmaktadır. Bir süre yolunu kaybettikten sonra nihayet hayatını tekrar toparlamaya karar verir ancak tam hayatını düzene sokacağı sırada kasıtsız bir kaçırma olayına kapılır.

Kim Dong Hwi dizide, kaçırma olayı için arkadaşını kışkırtan tıp öğrencisi Song Jae Hyo karakterini canlandırmaktadır. Song Jae Hyo, tıp öğrencisi olarak düzenli hayatında beliren bir krizi önlemek için dürtüsel olarak adam kaçırma numarası yapmaya karar verir.

Yoo Su Bin dizide, zengin bir ailenin tek oğlu olan Park Min Woo karakterini canlandırmaktadır. Sahte kaçırma olayının asıl kurbanı olmasına rağmen, arkadaşlarını zorlayarak hikayenin gerilimini arttırır.

Diğer Oyuncular:

Lee Joo Young1- Dizi, 2020 NAVER webtoon ve webnovel yarışmasında Mükemmellik Ödülü kazanan "Deal" adlı webtoon'dan uyarlanmıştır.