Wedding Impossible (2024)
4,2 / 5 | Oy Sayısı : 26
Dizinin Adı
Wedding Impossible | 웨딩 임파서블
Yönetmen
Kwon Young Il
Senaryo
Park Seul Gi
Bölüm Sayısı
12
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı
Gösterim Tarihi
26 Şubat 2024 - 2 Nisan 2024
Dizi Türü
Romantik, Komedi, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Moon Sang Min
(Lee Ji Han)
Jeon Jong Seo
(Na Ah Jeong)
Kim Do Wan
(Lee Do Han)
Bae Yoon Kyung
(Yoon Chae Won)Wedding Impossible Konusu:

Dizi, çatışan arzuların ve zıt bir evliliğin hikayesini anlatmaktadır. Büyük bir sır saklayan Chaebol varisi Lee Do Han (Kim Do Wan), sırrını gizleyebilmek için tanınmayan aktris Na Ah Jeong'a (Jeon Jong Seo) sahte bir evlilik teklifi eder. Ancak Lee Do Han'ın hırslı küçük kardeşi Lee Ji Han (Moon Sang Min), sahte evliliklerinin gerçekleşmemesi için ilişkiye son vermek ister.


Wedding Impossible Oyuncuları:

Jeon Jong Seo dizide, Lee Do Han ile sahte bir evlilik yapmayı kabul eden tanınmayan aktris Na Ah Jeong'u canlandırmaktadır. Yetenekli bir aktris olmasına rağmen tanınmamaktadır. 15 yıllık arkadaşı Lee Ji Han ona ilginç bir teklifle gelerek sahte evlilik yapmalarını ister. Daha önce evli bir kadın olarak oyuncu deneyimi olan Na Ah Jeong, arkadaşından gelen teklifi kabul ederek hayatındaki ilk başrolünü oynamaya hazırlanır. Ancak Lee Do Han'ın aşırı korumacı kardeşi Lee Ji Han büyük bir engel olarak karşılarında belirir.

Moon Sang Min dizide, hayatı boyunca dürüst olmaya çalışan dördüncü nesil chaebol Lee Ji Han'ı canlandırmaktadır. Kimliğini gizleyerek, sıradan bir çalışan olarak iş arkadaşlarının güvenini kazanır ve başarı basamaklarını kendi kendine tırmanarak "temiz" bir dördüncü nesil chaebol haline gelir. Ağabeyi Do Han'ı LJ Group'un halefi yapma gibi bir tutkusu vardır. Amacına ulaşmak için çok çalıştığı sırada kardeşinin düğün duyurusu yüzünden tüm planı mahvolur. Düğünü engellemek için elinden geleni yapar.

Kim Do Wan dizide, Lee Ji Han'ın abisi Lee Do Han karakterini canlandırıyor. İyi bir kalbi ve zengin aile geçmişi sayesinde harika bir koca adayıdır. Kimseye açıklayamadığı sırrı yüzünden grubun halefi olmayı reddeder ve evlilik tekliflerini geri çevirir. Üzerindeki baskılardan kurtulmak istediği için arkadaşına sahte bir evlilik teklifi yapar.

Bae Yoon Kyung dizide, Taeyang Corporation'ın CEO'su Yoon Chae Won rolünü üstleniyor. Potansiyel gelin adayı olarak ilişkilerine dahil olur.


Diğer Oyuncular:

Kang Na Eon / Yoo Jong Hee
Kwon Hae Hyo / Bay Hyun
Kim Kwang Gyu
Min Jin Woong
Kim Ye Won
Song Sang Eun
Park Ah In


Wedding Impossible Fragman:


Wedding Impossible Fragman 2:


Wedding Impossible Fragman 3:


Wedding Impossible Fragman 4:

1- Song Jung Won'un (송정원) "Wedding Impossible" (웨딩 임파서블) webtoonundan uyarlanmıştır.