The Glory 2
4,6 / 5 | Oy Sayısı : 11
Dizinin Adı
 The Glory 2 | 더 글로리 시즌2
Yönetmen
Kim Eun Sook
Senaryo
Ahn Gil Ho
Bölüm Sayısı
8
Yayın Gün / Saat
Cuma
Gösterim Tarihi
10 Mart 2023
Dizi Türü
Gerilim, Dram, Melodram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Song Hye Kyo
(Moon Dong Eun)
Lee Do Hyun
(Joo Yeo Jung)
Im Ji Yeon
(Park Yeon Jin)
Park Sung Hoon
(Jeon Jae Joon)


The Glory 2 Konusu:

Dizi, lise yıllarında gördüğü zorbalık yüzünden hayatı mahvolan bir kadının (Song Hye-Kyo) etrafında dönmektedir. Bir yetişkin olduğunda, artık ona zorbalık yapan ve bu zorbalığa seyirci kalanlardan intikamını almaya başlar. Bu sezonda intikam planının devam eden hikayesini izliyoruz.


The Glory 2 Karakterleri:

Song Hye-Kyo dizide intikam ateşi ile yanıp tutuşan bir kadın olan Moon Dong Eun'u canlandırmaktadır. Okulda gördüğü zorbalık yüzünden hayatı paramparça olur. Geçmişinde yaşadıklarının intikamını almak için ise hayatı boyunca kapsamlı bir intikam planı yapar. Böylece ona zobalık yapan grubun liderinin çocuğunun ilkokul öğretmeni olur.

Lee Do Hyun dizide Joo Yeo Jung karakterini canlandırıyor. Zengin bir aileden gelen kaygısız ve güler yüzlü biridir. Moon Dong Eun'un çekici prensi olmak yerine, onun intikam aracı olmaya karar verir ve ona intikamını almasında yardımcı olur.

Lim Ji Yeon dizide, okul günlerinde Moon Dong Eun'a eziyet edenlerin başında olan ve görünüşte mükemmel bir hayata sahip olan Park Yeon Jin'i canlandırmaktadır. Geçmiş günleri tüm karanlığı ile karşısına çıktığında, kendini sevdiklerini korumak için savaşırken bulur.

Yeom Hye Ran, Moon Dong Eun gibi şiddet kurbanı olan Kang Hyun Nam karakterini canlandırmaktadır. Aile içi şiddeti mağduru olarak çocuğunu koruyabilmek için Moon Dang Eun'a yaklaşır ve ona bir teklif sunar.

Park Sung Hoon dizide, okul günlerinde Moon Dong Eun'un hayatını mahvetmek için Park Yeon Jin'e eşlik eden Jeon Jae Joon'u canlandırmaktadır. Başkalarını hiç düşünmeden, ailesinin zenginliğinin kendisini koruyacağını düşünerek bencilce yaşar.

Jung Sung Il dizide, Park Yeon Jin'in kocası ve büyük bir inşaat şirketi olan Jaepyeong İnşaat'ın CEO'su Ha Do Young'ı canlandırmaktadır. Moon Dong Eun tarafından özenle ve zekice kurulmuş bir tuzağa düştüğünde, ailesinin mutluluğunu tehlikeye atar.


Diğer Oyuncular: 

Yeom Hye Rang / Kang Hyun Nam
Jung Sung Ill / Ha Do Young
Yeom Hye Rang / Kang Hyun Nam
Kim Hi Eo Ra / Lee Sa Ra  
Cha Joo Young / Choi Hye Jeong
Shin Ye Eun / Park Yeon Jin [Genç]
Jung Ji So / Moon Dong Eun [Genç]
Yoon Da Kyung / [Park Yeon Jin'in annesi]
Lee Hae Young / Shin Yeong Jun
Kim Gun Woo / Son Myeong Ah1- "The Glory" dizisinin ikinci sezonudur.


Fragman


Fragman 2


Fragman 3