My Heart Beats
5 / 5 | Oy Sayısı : 1
Dizinin Adı
My Heart Beats | 가슴이 뛴다
Yapımcı
KBS2
Gösterim Tarihi
2023 - ?
Dizi Türü
Romantik, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Taecyeon
(Seon Woo Hyeol)
Won Ji An
(Joo In Hae)


My Heart Beats Konusu:

Dizi, yarı insan ve yarı vampir olan Seon Woo Hyul'un (Taecyeon) 100 yıl boyunca çabalamasına rağmen bir gün yüzünden insan olamamasının hikayesini anlatmaktadır. 

My Heart Beats Karakterleri:

Taecyeon dizide, yarı insan ve yarı vampir olan Seon Woo Hyul'u canlandırmaktadır. Dünyada ilk kez tanıtılan şeyleri denemekten ve trend belirleyici olmaktan hoşlanmaktadır. Çaresizce insan olmayı istemesinin özel bir sebebi vardır. Öyleki bu isteğini gerçekleştirebilmek için 100 yıl boyunca bir mağaraya girerek pelin ve sarımsak yer. Bu tuhaf ve umutsuz davranışlarına rağmen insan olmayı bir günle kaçırır ve sonsuz yaşamla lanetlenir.

Won Ji An dizide, yarı zamanlı bir okul hemşiresi ve misafirhane sahibi Joo In Hae karakterini canlandırmaktadır. Dünya dışı bir güzelliğe sahiptir ancak insanlıktan yoksundur. Yoksul büyüdüğü için hayatta kalabilmek uğruna durmadan çalışır. İnsanlara dair olan inancı ve umudu yarı vampir Sun Woo Hyeol ile karşılaştığında tamamıyla değişir. Böylece Seon Woo Hyul ile birlikte yaşamaya başladığında, sıcak kalpli ve insancıl birine dönüşür.

Diğer Oyuncular:

-