Marry My Husband (2024)
4 / 5 | Oy Sayısı : 25
Dizinin Adı
Marry My Husband | 내 남편과 결혼해줘
Yönetmen
Park Won Gook
Senaryo
Shin Yoo Dam
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı
Gösterim Tarihi
1 Ocak 2024 - 20 Şubat 2024
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Park Min Young
(Kang Ji Won)
Na In Woo
(Yoo Ji Hyuk)
Lee Yi Kyung
(Park Min Hwan)
Song Ha Yoon
(Jung Soo Min)Marry My Husband Konusu:

Dizi, en yakın arkadaşıyla ilişkisine tanık olduktan sonra kendi kocası tarafından öldürülen bir kadının etrafında dönmektedir. Bir şekilde eline şans geçer ve on yıl önceye dönüp şirketinin yöneticisiyle ilişki yaşayarak intikamını alır.  


Marry My Husband Oyuncuları: 

Park Min Young dizide, başkalarına karşı sabırlı olmayı çok iyi bilen bir kadın olan Kang Ji Won rolünü üstleniyor. Tüm hayatını zorluklara katlanarak geçirir. Buna rağmen kocası onu en yakın arkadaşıyla aldatır. Üstelik Kang Ji Won'a kanser teşhisi konur. Fazla ömrünün kalmadığını öğrendiğinde kocasının ilişkisi için kanıtlar arar. Bu sırada kocası tarafından trajik bir şekilde öldürülür. Aniden 10 yıl önce, Min Hwan'la çıktığı dönemde uyanır. Böylece hayatını değiştirmek için elinden geleni yapar.

Na In Woo dizide, Ji Won'la aynı departmanda şef olarak görev yapan Yoo Ji Hyeok karakterini canlandırıyor. Kang Ji Won'a karşı olan hisleri yavaş yavaş açığa çıkar. 

Lee Yi Kyung dizide, Kang Ji Won adlı bir kadının eski kocası Park Min Hwan karakterini canlandırmaktadır. Karısını, onun en iyi arkadaşı Jung Soo Min ile aldatır. Fiziksel zevklere düşkün bir adamdır.

Song Ha Yoon dizide, Kang Ji Won'un en yakın arkadaşı olmasına rağmen içten içe onu kıskanan ve sahip olduğu her şeyi almak isteyen Jung Soo Min karakterini canlandırıyor. Kang Ji Won'un kocasıyla yakınlaşır ve birçok sinsi plan yapar.

Lee Gi Kwang dizide, lisedeki ilk ve karşılıksız aşkı Kang Ji Won'u asla unutamayan Baek Eun Ho karakterini canlandırıyor. Kang Ji Won, ikinci kez bir şans yakalayarak zamanda geri gittiğinde onunla tekrar karşılaşır.


Diğer Oyuncular:

Song Ha Yoon / Jung Soo Min
Lee Gi Kwang / Baek Eun Ho  
Gong Min Jung / Yang Joo Ran1- Dizi, Seong So Jak'ın (성소작) yazdığı "Marry My Husband" (내 남편과 결혼해줘) adlı web romanından uyarlanmıştır.Marry My Husband Tüm Bölümler

Marry My Husband Fragman:


Marry My Husband Fragman 2:
Diziyi nasıl buldunuz?  

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom