The Story of Park's Marriage Contract (2023)
3,7 / 5 | Oy Sayısı : 53
Dizinin Adı
The Story of Park's Marriage Contract | Park's Contract Marriage Story | 열녀 박씨 계약 결혼뎐
Yapımcı
MBC
IMDb Puanı
8,0
Bölüm Sayısı
12
Yayın Gün / Saat
Cuma, Cumartesi
Gösterim Tarihi
24 Kasım 2023 - 6 Ocak 2024
Dizi Türü
Tarih, Romantik, Dram, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Lee Se Young
(Park Yeon Woo)
Bae In Hyuk
(Kang Tae Ha)


The Story of Park's Marriage Contract Konusu:

"The Story of Park's Marriage Contract", geçmişten günümüze zaman yolculuğu yaparak tıpatıp merhum kocasına benzeyen bir adamla karşılaşan Joseon'lu bir kadının etrafında dönmektedir. Bir şekilde bir araya gelen cesur Bayan Park ve bekar Kang Tae Ha farklı amaçlar doğrultusunda evlilik sözleşmesi yaparlar.


The Story of Park's Marriage Contract Karakterleri: 

Lee Se Young dizide, Joseon döneminden günümüze seyahat eden güçlü bir genç kadın olan Park Yeon Woo rolünü canlandırmaktadır. Evlendiği gün kocası ölür ve kim olduğunu bilmediği adamlar tarafından kaçırılarak bir kuyuya atılır. Gözlerini açtığında kendini 200 yıl sonrası günümüz Güney Kore'sinde bulur. Üstelik karşısında vefat eden kocasının tamamen aynısı olan bir adam vardır. Park Yeon Woo, Joseon dönemine geri dönmek için yaptığı yoğun arayışın ortasında Kang Tae Ha'ya karşı duygular beslemeye başlayınca hayatı tamamen değişir. (guneykoresinemasi.com)

Bae In Hyuk dizide bekar bir adam olan Kang Tae Ha karakterini canlandırıyor. Mantığa duygularından daha fazla öncelik veren SH Seul Corporation'ın varisidir. Çocukluğunda yaşadığı travmalar ve kalp rahatsızlığı yüzünden kendini insanlardan uzaklaştırmaktadır. Hasta büyükbabasıı ölmeden önce onun evlendiğini görmek istemektedir. Bu yüzden büyükbabasının dileğini gerçekleştirmek isteyen Kang Tae Ha, Park Yeon Woo ile sözleşmeli bir evlilik yapar. 


Diğer Oyuncular:

Yo Sun Ho / Kang Tae Min
Oh Yu Jin / Hong Na Rae
Jin Kyung / Min Hye Suk
Joo Hyun Young / Sawol
Jo Bok Rae / Hong Seong Pyo
Son So Mang / Kang Hae Ryeong
Jung Shi Ah / Oh Hyun Jung
Noh Jong Hyun / Lee Seok Ju
Kwon Ah Reum / Yoo Ha Na

The Story of Park's Marriage Contract TÜM BÖLÜMLER

The Story of Park's Marriage Contract Fragman:


The Story of Park's Marriage Contract Fragman 2:


The Story of Park's Marriage Contract Fragman 3:

1- Angelique (안젤리크) ve Kim Neo Ul (김너울) tarafından yazılan ve Dotda (닷다) tarafından çizilen "Park'ın Evlilik Sözleşmesinin Hikayesi" (열녀박씨 계약결혼뎐) webtoonundan uyarlanmıştır.