Wonderful World (2024)
4,4 / 5 | Oy Sayısı : 22
Dizinin Adı
Wonderful World (2024) | 원더풀 월드
Yönetmen
Lee Seung Young
Bölüm Sayısı
14
Yayın Gün / Saat
Cuma, Cumartesi
Gösterim Tarihi
1 Mart, 2024 - ?
Dizi Türü
Gerilim, Gizem, Dram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Cha Eun Woo
(Kwon Seon Yul)
Kim Nam Joo
(Eun Soo Hyun)
Kim Kang Woo
(Kang Soo Ho)
Im Se Mi
(Han Yoo Ri)Wonderful World (2024) Konusu:

"Wonderful World" dizisi, küçük oğlunu trajik bir şekilde kaybeden bir kadın hakkında intikam dramasıdır. Oğlunu kaybettikten sonra derin bir acı içinde olan kadın, kanun suçluyu affettiğinde intikam almak için yemin eder.


Wonderful World (2024) Oyuncuları:

Kim Nam Joo dizide, küçük oğlunun ölümü ile mükemmel aile hayatı bir anda mahvolan ünlü psikoloji profesörü ve yazar Eun Soo Hyun'u canlandırıyor. Oğlunun katilini cezalandırmak için çıktığı yolda kendisininkine benzer acıları olan insanlarla karşılaşır. Onların gizemli vakalarını çözerken yavaş yavaş iyileşirler.

Cha Eun Woo dizide, varlıklı bir ailede doğan ve hasta çocukları tedavi etmek için tıp fakültesini kazanan Kwon Sun Yool rolünü üstleniyor. Ancak bir nedenden ötürü tıp fakültesini bırakmayı seçer. Eun Soo Hyun'la karşılaşana kadar zorlu bir hayat sürer. Eun Soo Hyun ile karşılaşması hayatının dönüm noktasını olur.

Kim Kang Woo dizide, eski bir gazeteciyken başarılı bir haber spikerine yükselen ancak oğlunun trajik kaybının ardından hayatı beklenmedik bir değişimle mahvolan Kang Soo Ho rolünü üstleniyor. Normalde sahip olduğu adalet duygusu, ailesinin yaşadığı krizin ardında yok olur. 

Im Se Mi dizide, Eun Soo Hyun'un gerçek kız kardeşi gibi olan bir butik mağazanın CEO'su Han Yoo Ri'yi canlandırıyor. Eun Soo Hyun ile aralarındaki ilişki oldukça özel ve derindir. 

Diğer Oyuncular:

Cha Soo Yeon / Yoon Hye Geum
Park  Hyuk Kwon
Yang Hye Ji / Hong Soo Jin  
Kil Hae Yeon / Jung Myung Hee
Oh Man Suk / Kwon Ji Woong


Wonderful World (2024) Fragmanı:BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom