Run On (2020)
4,2 / 5 | Oy Sayısı : 5
Dizinin Adı
Run On | 런온
Yönetmen
Lee Jae Hoon
Senaryo
Park Shi Hyun
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Çarşamba, Perşembe
Gösterim Tarihi
16 Aralık 2020 - 4 Şubat 2021
Dizi Türü
Romantizm , Yaşam , Dram , Spor
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Yim Si Wan
(Ki Seon Gyeom)
Shin Se Kyung
(Oh Mi Joo)
Choi Soo Young
(Seo Dan Ah)
Kang Tae Oh
(Lee Young Hwa)Run On Konusu:

Dizi, daha önce tamamen farklı dünyalarda yaşayan, birbirlerini tanıdıkça ve birlikte olgunlaşmaya başladıkça, kendilerini hapsettikleri kalıpları kıran iki kişinin arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır.

Run On Karakterleri:

Im Si-Wan dizide bir spor menajeri olan Ki Sun-Gyeom karakterini canlandıracak. Bir zamanlar, milli takımda yer alan popüler bir kısa mesafe koşucusuydu. Yaşadığı bir olaydan sonra, atletlizmi bırakarak spor menajeri olur. Oh Mi-Joo ile tanıştıktan sonra hiç tanımadığı bir hayatın içine adım atar.

Shin Se-Kyung dizide film çevirmeni olan Oh Mi-Joo karakterini canlandıracak. Filmler için altyazı çevirileri yapmaktadır. Kalbini insanlara açmakta zorlanmasına rağmen, duygularına sadık birisidir. Ki Sun-Gyeom ile karşılaşmasının, ikisinin de kaderleri olduğunu düşünmektedir.

Choi Soo-Young dizide bir spor ajansının CEO’su olan Seo Dan-A karakterini canlandıracak. 'Seomyung Group'un başkanının tek çocuğudur. Ancak kadın olduğu için 'Seomyung Group'un potansiyel halefleri listesine en son sıralara konulmuştur. Ona ait olan makamı geri alabilmek için büyük bir mücadele vermektedir.

Kang Tae-Oh dizide güzel sanatlar fakültesinde okuyan Lee Young-Hwa karakterini canlandıracak. Okulunda popüler bir öğrencidir. Film izlemek ve eskiz çizimleri yapmaktan hoşlanmaktadır. Bir gün, ondan kendisi için çizim yapmasını isteyen, garip bir kadınla, Seo Dan-A ile karşılaşır. Seo Dan-A adındaki bu kadın onun oldukça ilgisini çeker.


Run On Fragman: