A Week Before I Die (2025)
3 / 5 | Oy Sayısı : 2
Dizinin Adı
A Week Before I Die | 내가 죽기 일주일 전
Yönetmen
Choi Ha Na
Senaryo
Song Hyun Ju
Gösterim Tarihi
2025 - ?
Dizi Türü
Romantik, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Gong Myung
(Kim Ram Woo)
Kim Min Ha
(Jung Hee Wan)


A Week Before I Die Konusu:

Dizi, öldükten altı yıl sonra sevdiği kadının karşısına azrail olarak çıkan bir adamın hikayesini anlatıyor. Ölmesine sadece bir hafta kaldığını öğrenen Hee Wan (Kim Min Ha), azrail olarak farklı bir yaşam süren Azrail Kim Ram Woo (Gong Myung) ile 'Ölmeden Önce Yapılacaklar Listesi' hazırlarlar. Böylelikle Hee Wan'ın ölümünden bir hafta önce yeniden bir araya gelen ikili, hayatın ve aşkın anlamını birlikte keşfeder.


A Week Before I Die Oyuncuları:

Kim Min Ha dizide, içinde yaşama dair hiçbir istek bulunmayan 24 yaşındaki Kim Hee Wan karakterini canlandırıyor. Öldüğü gün gelene kadar gençliğini boşuna harcar. Bir gün 6 yıl önce ölen çocukluk arkadaşı ve ilk aşkı Kim Ram Woo karşısına çıkar. 

Gong Myung dizide, bir kazada öldükten sonra Azrail olarak geri dönen Kim Ram Woo karakterini canlandırıyor. Hayatta olduğu zamanlarda Kim Hee Wan'a karşı olan duygularını itiraf edemez. Öldükten sonra ise Kim Hee Wan'ın karşısına çıkar ve ölmesine son bir hafta kaldığını söyler. Birlikte bir hafta boyunca yapmak istedikleri şeylerin listesini hazırlarlar. Böylelikle Hee Wan'ın uyuşuk hayatı hareketlenir.


Diziyi nasıl buldunuz? Sizce başroller yakışmış mı?

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom