Song of the Geomungo: Golden Swallow
3,8 / 5 | Oy Sayısı : 15
Dizinin Adı
Song of the Geomungo: Golden Swallow | Tangeum | 탄금
Yönetmen
Kim Hong Seon
Bölüm Sayısı
16
Dizi Türü
Gerilim, Tarihi, Gizem, Romantik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Lee Jae Wook
(Hong Rang)
Jo Bo Ah
(Jae Yi)
Kim Jae Wook
(Prens Han Pyeong)
Jung Ga Ram
(Mu Jin)



Song of the Geomungo: Golden Swallow Konusu:

Dizi, geç Joseon Hanedanlığı zamanlarında sanat ticareti yaparak zengin tüccarlar haline gelen bir ailenin hikayesini anlatıyor. Ansızın ortadan kaybolduktan sonra geri dönen oğulları ve üvey kız kardeşi gerçeğin peşine düşerler. Çocukluktan beri birbirlerine değer veren Jae Yi ve Hong Rang üvey kız ve erkek kardeşlerdir. Ancak 8 yaşındayken kız kardeşi için kamelya çiçekleri aradığı sırada ortadan kaybolur. Bir prens gibi büyüyen Ho Rang on yıl sonra hiçbir çocukluk anısı olmadan geri döner.


Song of the Geomungo: Golden Swallow Oyuncuları:

Lee Jae Wook dizide, 8 yaşındayken kız kardeşi için bir gece kamelya çiçeği aramak için dışarıya çıktığı sırada aniden ortadan kaybolan Ho Rang karakterini canlandırıyor. 

Jo Bo Ah dizide tacizci bir üvey anne ve ihmalkar bir babayla yaşayan Jae Yi karakterini canlandırıyor. Büyüleyici bir görünüme ve gizemli güzelliğe sahip zeki bir kız olmasına rağmen tüm güzelliğinin aksine, dolandırıcılık becerisi yüksek berbat bir kişiliğe sahiptir. Üvey kardeşi Ho Rang'a güvenerek yaşadıktan sonra Ho Rang'ın kayboluşuyla büyük bir krizle karşı karşıya kalır.



Diğer Oyuncular:

-