Loverly Runner (2024)
5 / 5 | Oy Sayısı : 12
Dizinin Adı
Loverly Runner (2024) | Carry Sun Jae And Run | Time Walking on Memory | 기억을 걷는 시간
Yönetmen
Boo Sung Chul
Senaryo
Lee Shi Eun
Yapımcı
tvN
Bölüm Sayısı
16
Yayın Gün / Saat
Pazartesi, Salı
Gösterim Tarihi
2024 - ?
Dizi Türü
Romantik, Komedi, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Kim Hye Yoon
(Lim Sol)
Byeon Woo Seok
(Ryu Seon Jae)
Song Geon Hee
(Kim Tae Sung)Loverly Runner (2024) Konusu:

Dizi, hayatını trajik bir şekilde sonlandıran top star Ryu Sun Jae'yi kurtarmak için 2008 yılına dönen tutuku dolu bir hayran Lim Sol'un yolculuğunu anlatmaktadır.

Loverly Runner (2024) Karakterleri: 

Kim Hye Yoon dizide, sevdiği idolü kurtarmak için zamanda yolculuk yapan hevesli hayran Lim Sol'u canlandırıyor. Küçükken geçirdiği bir kaza nedeniyle hayallerinden vazgeçmek zorunda kalmıştır. Umutsuz olduğu zamanlarda tesadüfen radyoda Ryu Sun Jae'nin şarkısını duyar ve böylece Lim Sol'un ilham kaynağı olur. Ryu Sun Jae vefat ettiğinde dünyası başında yıkılan Im Sol, bir şekilde 15 yıl geçmişe yolculuk ederek lise öğrencisi Ryu Sun Jae ile tanışır ve onun talihsiz geleceğini engellemek için elinden geleni yapar.

Byun Woo Suk, ünlü bir yıldız olan Ryu Seon Jae rolünü üstleniyor. Yakışıklı bir görünümden yeteneğe kadar her şeye sahiptir. Kore'nin en iyi yıldızı olarak çıkışından bu yana zirvede kalan yıldız isimdir. Ancak bu yoğun yaşamı onu yorar ve genç yaşında vefat eder. Genç bir kadın olan Im Sol, 19 yaşında gençliğinde karşısına çıkarak hayatını değiştirir.


Diğer Oyuncular:

Lee Seung Hyub / Baek In Hyuk
Yang Hyuk / Jay