Like Flowers In Sand (2023)
4,1 / 5 | Oy Sayısı : 9
Dizinin Adı
Like Flowers In Sand | The Sand Flower | 모래에도 꽃이 핀다
Yönetmen
Kim Jin Woo
Senaryo
Won Yoo Jung
Bölüm Sayısı
12
Yayın Gün / Saat
Çarşamba, Perşembe
Gösterim Tarihi
20 Aralık 2023 - 25 Ocak 2024
Dizi Türü
Romantik, Komedi, Gençlik
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Jang Dong Yoon
(Kim Baek Doo)
Lee Joo Myung
(Oh Yoo Kyung)
Kim Bo Ra
(Joo Mi Ran)


Like Flowers In Sand Konusu:

Like Flowers In Sand dizisi, güreş dahisi olarak tanınan Kim Baek Doo (Jang Dong Yoon) ve onun ilk aşkı Oh Yoo Kyung (Lee Joo Myung) arasındaki ilişkiyi konu alıyor. Ssireum (geleneksel Kore güreş sporu) ile ünlü bir şehir olan Geosan'ın arka planında geçen dizi, gençlerin yetişkin olana kadar verdikleri mücadeleye de değiniyor.Like Flowers In Sand Oyuncuları:

Jang Dong Yoon dizide, dağılmanın eşiğinde olan Geosan İlçe Ofisi Ssireum Takımının Taebaek sınıfı (flyweight) oyuncusu Kim Baek Doo karakterini canlandırıyor. Prestijli bir ssireum ailesinden gelen en küçük çocuk olarak olağanüstü becerileriyle geleceğin yıldızı olarak anılır. Ancak gelecek bekledikleri gibi olmaz. Şu anda düzgün bir unvanı olmayan normal bir oyuncu olarak emekli olma kriziyle karşı karşıyadır. Oh Yu Kyung ile yeniden bir araya geldiğinde kariyerinde büyük bir dönüm noktası yakalar.

Lee Joo Myung dizide, doğuştan gelen atletizm becerileri ve sonsuz rekabetçiliği ile çeşitli spor kulüplerinin koçlarının kalbini çalan Oh Yoo Kyung karakterini canlandırıyor. Geosan İlçe Ofisinin Ssireum Ekibinin yönetim ekibi lideri olarak Geosan şehrine geldiğinde Kim Baek Doo ile tanışır. 

Yoon Jong Seok dizide, Oh Yoo Kyung ile aşağı yukarı aynı zamanlarda Geosan'a gelen Min Hyun Wook karakterini canlandırıyor. Zengin bir aileden gelmiş olması sebebiyle rahatına düşkündür. Beklenmedik bir şekilde Geosan Pazarındaki tüccarlarla iyi kaynaşarak Geosan'daki hayata şaşırtıcı derecede bir hızla uyum sağlar.

Kim Bo Ra dizide, Geosan'da bir gün aniden ortaya çıkan gizemli bir kafenin sahibi Joo Mi Ran'ı canlandırıyor. 

Lee Jae Joon, eski bir ssireum oyuncusu ve Kim Baek Doo'nun uzun süredir rakibi olan Kwak Jin Soo'yu canlandırıyor. Çocukluğunu ssireum dahisi Kim Baek Doo'nun gölgesinde geçirdikten sonra çok çalışarak durumu tersine çevirir. Böylece Hanra sınıfı (orta sıklet) bir as olur.

Lee Joo Seung dizide, Geosan Polis Karakolunda çalışan Kim Baek Doo'nun en iyi arkadaşı ve polis memuru Cho Seok Hee karakterini canlandırıyor. Huzurlu Geosan şehrinde ev işleriyle ilgilenen köyüne bağlı birisidir. 

Diğer Oyuncular:

Yoon Jong Seok / Min Hyun Wook
Lee Jae Joon / Kim Baek Doo
Lee Joo Seung / Cho Seok HeeLike Flowers In Sand Fragman:


Like Flowers In Sand Fragman 2: