Cheese in the Trap

Puanı: 4/5  Oy Sayısı: 63
  Rüzgar Esintisi tarafından

Adı: Cheese in the Trap | 치즈 인 더 트랩
Tür: Romantik, Gençlik
Yönetmen: Kim Je-Young
Senaryo: Soon Ggi (orijinal webtoon), Kim Joon-A, Kim Je-Young
Yapımcı: Lee Sung-Doo, Hwang Ji-Sun
Görüntü Yönetmeni: Yoon Nam-Joo
Müzik: -
Dağıtımcı: Little Big Pictures
Yapım Şirketi: Mountain Movement Story
imdb: 6.0
daum: 6.3
Süresi: 116 Dakika
Yaş Sınırı: 15+
Yapım Yılı: 2016 - 2018
Gösterim Tarihi: 14 Mart 2018
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Yoo-Jung
Hong-Seol
Baek In-Ho
Baek In-Ha

 

Diğer Oyuncuları:

Sandara Park / Jang Bo-Ra
Kim Hyun-Jin / Kwon Eun-Taek
Oh Jong-Hyuk / Oh Young-Gon
Moon Ji-Yoon / Kim Sang-Cheol
Lee Suk-Joon / Yoo Jung'un babası
Na Hye-Mi / Da-Young
Jo Deok-Hyeon / Sun-Won
Go Min-Si / 1. sınıf öğrencisi
Kim Do-Wan / lise öğrencisi
Jung Yong-Hee / Dong-Ki
Lee Jung-Hyuk / işletme bölümü öğrencisi
Lee Chung-Hee / marketteki tezgâhtar kadın
Kim Kang-Hoon / Yoo Jung (genç)

 

Konusu:

Film, üniversitede okuyan Hong-Seol (Oh Yeon-Seo) ile onun sunbaeyi Yoo-Jung (Park Hae-Jin) arasındaki hassas ilişkiyi konu almaktadır.

 

Karakterleri:

Park Hae-Jin filmde, bir üniversite öğrencisi olan Yoo-Jung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, iyi görünüme sahip, iyi notlar alan, atletik ve nazik bir kişiliğe sahiptir. Ancak bütün bu iyi yanlarının altında korkunç tarafı gizlenmektedir.

Oh Yeon-Seo filmde tipik bir üniversite öğrencisi olan Hong-Seol karakterini canlandırmaktadır. O ailesinin maddi durumunun yetersizliğinden dolayı part-time bir işte çalışmaktadır. Onun karakteri, Yoo-Jung (Park Hae-Jin) ile tanıştıktan sonra hayatında büyük bir değişim yaşar.

Park Ki-Woong filmde bir zamanlar piyano dahisi olarak anılan Baek In-Ho karakterini canlandırmaktadır. Baek In-Ho bir sakatlık geçirir ve bu yüzden piyano çalamaz hale gelir. Şimdi ise ne yapmak istediğini bilmemektedir. Gençken ona ve ablasına Yoo-Jung'un (Park Hae-Jin) ailesi bakmaya başlar. Bu yüzden o, Yoo-Jung'u çok iyi tanımaktadır. Onun karakteri, özgür bir ruha sahip, sert ve asi birisidir. Gücü ve eşsiz bir görünüm ile başları döndürmektedir. Ayrıca o, Hong-Seol'un (Oh Yeon-Seo) aşkı için mücadele etmektedir.

Yu In-Young filmde Baek In-Ho'nun (Park Ki-Woong) ablası olan Baek In-Ha karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, çalışmasını sevmeyen ve lüks içinde yaşamaya alışmıştır.

Sandara Park filmde Hong-Seol'un (Oh Yeon-Seo) en yakın arkadaşı olan Jang Bo-Ra karakterini canlandırmaktadır.

Kim Hyun-Jin filmde bir üniversite öğrencisi olan Kwon Eun-Taek karakterini canlandırmaktadır. O, Hong-Seol (Oh Yeon-Seo) ve Jang Bo-Ra'nın (Sandara Park) arkadaşıdır. Onun karakteri, sevimli ve bazen de garip tarafları olan birisidir. Ancak o, erkeksi ve güvenilir bir kişiliğe sahiptir.

 

Not: Film, Soon Ggi tarafından yazılan "Cheese in the Trap" adlı bir webtoon'e dayanmaktadır. (İlk bölümü 7 Temmuz 2010'da comic.naver.com/webtoon yayınlanmıştır.). Ayrıca 2016 yılında webtoonun "Cheese in the Trap" dizi versiyonu yayımlanmıştır.

 

 

Fragman 1

 

Fragman 2

 

Fragman 3

 

Kaynakları: (1), (2), (3), (4), (5)

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…