Baby and Me

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 12
  alie tarafından


Adı: Baby and Me 아기와 나
Tür: Komedi, Romantik, Gençlik
Yönetmen: Kim Jin-yeong
Senaryo: KimJin-Yung, Choi Won, Lee Seong-Min
Yapımcı: Lee Seo-Yul, Kim Dae-Keun, Kim Kyu-Dong, Han Jung-A
Görüntü Yönetimi: -
Müzik: Jang Dae-Sung
Dağıtımcı: Prime Entertainment
Yapım Şirketi: Prime Entertainment
imdb: 7.0
daum: 7.4
Süresi: 96 Dakika
Yapım Yılı: 2008
Gösterim Tarihi: 13 Ağustos 2008
Gişe: 2,401,128$
Bütçe: -
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

 

 

 

 

Oyuncuları:

Joon-Soo
Kim Byeol

 

Diğer Oyuncuları:

Mason Mun / Han Woo-Ram
Kim Jung-Nan / Bayan Cho
Lee Moon-Sik / Metro Görevlisi
Oh Gwang-Rok / Gwang-Rok
Kim Ku-Ra / müşteri
Park Myeong-Su / Woo-Ram (sesi)
Kim Byung-Ok / Joon-Soo'nun babası
Park Hyeon-Suk / Joon-Soo'nun annesi
Jeong Gyu-Su /  Kim Byeol'un babası
Jang Jung-Hee / Kim Byeol'un annesi
Choi Jae-Hwan / Jun-Sung
Ko Kyu-Pil / Ki-Suk
Kil Hae-Yeon / Ki-Suk'un annesi

 

Konusu:

Joon-Soo (Jang Keun-Suk) kızlar arasında popüler olan serseri bir lise öğrencisidir. Ayrıca öğretmenleri ve ailesi için tam bir kabustur. Bir gün, Joon-Soo'nun ailesi ona ders vermek amacıyla 100 dolar bırakarak evi terk ederler. Bu duruma aldırış etmeyen Joon-Soo arkadaşlarını çağırıp bir ev partisi vermek için alışverişe çıkar. Gittiği süpermarkette raftan bir şeyler alıp döndüğünde alışveriş sepetinde bir bebek bulur. Süpermarkette saatlerce beklemesine rağmen bebeği sahiplenecek biri çıkmaz ve üstüne üstelik bebeğin üzerinde babasının o olduğunu işaret eden bir not vardır.

Joon-Soo ilk başlarda bebeği bir yerlerde terk etmeye çalışır. Ancak her seferinde beklenmedik olaylarla karşılaşarak bunda başarılı olmaz. Bebeği okula götürmek zorunda kalır ve çok geçmeden okulda bu haber yayılarak bir skandal meydana gelir. Sonunda okuldan uzaklaştırma alır. Tüm bunlar yaşanırken Joon-Soo yavaş yavaş bebeğe bağlanmaya başlar.

 

 

Fragman

 

 

Kaynakları: en.wikipedia.org/wiki/Baby_and_I, asianwiki.com/Baby_and_Me, movie.daum.net/moviedetail/moviedetailMain.do?movieId=45179, imdb.com/title/tt1720044

 

 
Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…