Confidential Assignment 2: International

Puanı: 4,5/5  Oy Sayısı: 6
  Hamlet tarafından

Adı: Confidential Assignment 2: International | 공조2: 인터내셔날
Tür: Dram, Aksiyon, Komedi
Yönetmen: Lee Suk-Hoon
Senaryo: -
Yapımcı: -
Görüntü Yönetmeni: -
Müzik: -
Dağıtımcı: -
Yapım Şirketi: -
imdb: -
daum: -
Süresi: -
Yaş Sınırı: -
Yapım Yılı: 2021
Gösterim Tarihi: 2021
Ülke: Güney Kore
Dili: Korece

 

Oyuncuları:

Im Chul-Ryung
Kang Jin-Tae
Jang Myung-Joon
Park Min-Young


Diğer Oyuncuları:

---

Konusu:

Film, Im Chul-Ryung’un (Hyun-Bin) acımasız bir suç örgütünün peşinden tekrar Güney Kore’ye gelmesini konu almaktadır. O ve Kang Jin-Tae (Yu Hae-Jin) Kuzey Kore suç örgütünün lideri Jang Myung-Joon’u (Jin Seon-Kyu) yakalamak için tekrar birlikte çalışmaya başlar. Dedektif Kang Jin-Tae, yaptığı bir hata nedeniyle artık bölgesel soruşturma birimi yerine bir siber suç araştırma ekibine transfer edilmiştir. Bölgesel soruşturma birimine tekrar girebilmek için elinden geleni yapmaktadır. Bu arada, Jang Myung-Joon’un peşinde olan F.B.I. Ajanı Jack (Daniel Henney), Im Chul-Ryung ve Kang Jin-Tae’ye katılır.


Not: Film, 2017 yapımı "Confidential Assignment" filminin devamı niteliğindedir.


Kaynakları: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…