Holy Night: Demon Hunters
5 / 5 | Oy Sayısı : 10
Filmin Adı
Holy Night: Demon Hunters | 거룩한 밤: 데몬 헌터스
Yönetmen
Im Dae-Hee
Senaryo
Im Dae-Hee
Yapım Yılı
2021
Gösterim Tarihi
2022
Filmin Türü
Aksiyon, Korku, Fantezi, Doğaüstü
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Seohyun
(Sharon)
David Lee
(Kim Gun)
Kyung So-Jin
(Jung Won)

Holy Night: Demon Hunters Konusu:


Film, şeytanlara tapan gruplara karşı savaşan bir ekibin etrafında ilerleyecek. Kutsal Gece ekibinin üyeleri Ba-Woo (Ma Dong-Seok), Sharon (Seohyun) ve Kim Gun'dur (David Lee). Ba-Woo'nun (Ma Dong-Seok), özel yeteneği, dayanıklı fiziksel gücüdür. Sharon'ın Seohyun ise iblisleri tanıma ve şeytan çıkarma ayinleri yapma gibi bir yeteneği vardır. Kim Gun (David Lee), Ba-Woo (Ma Dong-Seok), ve Sharon'a (Seohyun) yardım eder. Bu arada, Psikiyatrist Jung Won (Kyung So-Jin), küçük kız kardeşi Eun Seo'yu Jeong Ji So kurtarmak için Kutsal Gece ekibini ziyaret eder. Böylece Eun Seo'nun (Jeong Ji So) vücudunda bir iblis yaşadığını fark ederler.

Karakterler:


Ma Dong-Seok, iblisleri ve şeytanları yenmek için çıplak ellerini kullanan Ba-Woo rolünü canlandırıyor. Grubun gerçek savaşçısıdır.

Seohyun, şeytanları bulabilen ve onları çağırmak için yoğun şeytan çıkarma ritüelleri yapan Kutsal Gece ekibinin üyesi Sharon karakterini canlandırıyor.

David Lee, grubun ruh hali yaratıcısı Kim Gun karakterini canlandırıyor. Sharon'a şeytan çıkarma ritüellerinde yardım etmektedir.

Kyung So-Jin, nöropsikiyatri doktoru Jung Won karakterini canlandırıyor. Kız kardeşinin garip bir hastalıktan muzdarip olması sonucu Kutsal Gece ekibinden yardım ister.

Jeong Ji So, bir iblis tarafından ele geçirilmiş, Jung Won'un kız kardeşi Eun So'yu canlandırıyor.