Seoul Vibe
3,6 / 5 | Oy Sayısı : 8
Filmin Adı
Seoul Vibe | 서울대작전
Yönetmen
Moon Hyun Sung
Yapımcı
Netflix
Gösterim Tarihi
26 Ağustos 2022
Filmin Türü
Aksiyon, Suç
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Yoo Ah In
(Dong-Wook)
Lee Kyu Hyung
(Bok Nam)
Park Ju Hyun
(Yoon Hee)

Seoul Vibe Konusu:

Seoul Vibe filmi, 1988 Seul Olimpiyatları sırasında Samgyedong Ekibi sürücülerinin rüşvet fonu soygunu ile ilgili soruşturmaya karışmasını konu alıyor. Seul Yaz Olimpiyatları'nın açılış töreninin yapıldığı gün, şehirde yetenekli sürücü takımı olan Samgyedong Ekibi'de dahil olduğu bir araba kovalamacası gerçekleşir. Başsavcı (Jung Woong-In), VIP rüşvet fonu soruşturma operasyonunda Samgyedong Ekibi'ni işe alır. General Mangaer Lee (Kim Sung-Kyun), rüşvet fonlarının taşınmasında ve paranın aklanmasında kilit bir rol oynar. En iyi sürücüsü, Samgyedong Ekibi'i yöneten Dong-Wook'tur (Yoo Ah-In). Samgyedong Ekibi'nin diğer üyeleri arasında aynı zamanda bir DJ olan Woo-Sam (Ko Gyung-Pyo) ve Seul'ün sokaklarını avucunun içi gibi bilen Bok-Nam (Lee Kyu-Hyung) bulunmaktadır. Yoon-Hee (Park Ju-Hyun), Samgyedong Ekibi lideri Dong-Wook'un küçük kız kardeşidir. Dong-Wook ile kan bağı olmamasına rağmen ona bir kardeş gibi yakın olan Joon-Ki (Ong Seong-Wu) her şeyi düzeltebilir konumdadır.

Karakterler:


Yoo Ah In, Samgyedong ekibinin lideri Dong Wook karakterini canlandırıyor.

Go Kyung Pyo, resmi olmayan bir DJ olarak görev yapan duygusal Wo Sam'i canlandırıyor.

Lee Kyu Hyung Seul sokaklarını avucunun içi gibi bilen Bok Nam'ı canlandırıyor.

Park Joo Hyun, Seul'ün en büyük bisiklet kulübünün başkanı, Samgyedong ekibinin tek kadın üyesi ve Dong Wook'un kız kardeşi Yoon Hee'yi canlandırıyor.

Kim Sung Kyun, filmde rüşvet fonunun taşınmasından sorumlu bir kara para aklayıcısı olan Yönetmen Lee karakterini canlandırıyor.

Moon So Ri, rüşvet fonunun arkasındaki ipleri çeken gizli kuklacı Başkan Kang'ı canlandırıyor.

Jung Woong In, Samgyedong ekibinin planında kilit rol oynayan bir savcı olarak yer alıyor.

Ong Seong-Wu, Dong-Wook ile kan bağı olmamasına rağmen ona bir kardeş gibi yakın olan Joon-Ki karakterini canlandırıyor. 


Diğer Oyuncular:   

Ong Seong-Wu / Joon Gi 
Kim Sung Kyun / Lee Hyun Kyun
Jung Woong In / Başsavcı
Moon So Ri / Kang In Sook
Oh Jung Se / Avukat Ah
Song Min HoFragman