A Year-End Medley
3,6 / 5 | Oy Sayısı : 8
Filmin Adı
A Year-End Medley | Happy New Year | 해피 뉴 이어
Yönetmen
Kwak Jae Yong
IMDb Puanı
8.1
Gösterim Tarihi
29 Aralık 2021
Filmin Türü
Romantik, Dram, Melodram
Ülke
Güney Kore
Dil
Korece
Oyuncular
Han Ji-Min
(So-Jin)
Lim Yoon-A
(Soo-Yeon)
Lee Dong-Wook
(Yong-Jin)

A Year-End Medley Konusu:A Year-End Medley filmi, yılbaşı tatillerinde otel Emros'taki çalışanların ve orda kalan konukların hikayesini konu alıyor ve her birinin kendine özgü kişilikleri olan insanların birlikte geçirdikleri yılbaşını anlatıyor.

Karakterler:


Han Ji-Min, otel müdürü olan So Jin karakterini canlandırıyor. İşinde iyi olmasına rağmen özel hayatında kendine güveni yoktur. 15 yıldır arkadaşına aşıktır ancak ona hislerini söyleyememektedir.

Lee Dong-Wook, otelin CEO'su olan Yong Jin karakterini canlandırıyor. Çift sayılara takıntısı olan genç bir adamdır.

Lim Yoon-A, genç bir otel personeli olan Soo Yeon karakterini canlandırıyor.

Won Jin-A, oda hizmetçisi olarak çalışmaya başlayan ve müzikal aktris olma hayalini bir kenara bırakan yeni çalışan Lee Young karakterini canlandırıyor.

Kang Ha-Neul, konuklar arasında otele iş bulmak için gelen genç bir adam olan Jae-Yong karakterini canlandırıyor. 5 yıl boyunca kamu görevlisi olmak için sınava hazırlandı, ancak sınavda başarısız oldu. Kız arkadaşı bile onu terk etti.

Seo Kang-Joon, bir şarkıcı-söz yazarı / radyo DJ'i  ve oldukça popüler olan Lee Kang karakterini canlandırıyor. Önceden çok zorluk yaşamıştır.

Lee Kwang-Soo, bir yönetici  popüler bir sanatçı için çalışan Sang Hoon karakterini canlandırıyor. O ve sanatçı zor zamanlar geçirdi, ancak sonunda başarıya ulaştılar. Sözleşmeleri yakında sona erecek. Arkalarından kuyu kazmaya çalışanlar var.

Kim Young-Kwang, bir radyo DJ'i olan Seung Hyo karakterini canlandırıyor. Caz piyanisti (Ko Sung-Hee) ilk görüşte birbirlerine aşık olurlar. Düğünlerine hazırlanıyorlar ama beklenmedik bir durumla karşı karşıyalar.
Lee Jin-Wookbir plastik cerrah olan Jin Ho karakterini canlandırıyor. Her cumartesi otel salonunda oturup kaderindeki aşkı için bekliyor.

Lee Hye-Young, yurtdışında yaşayan bir iş kadını olan  Katherine karakterini canlandırıyor. Kızının düğününe katılmak için Güney Kore'ye döner. Otelde 40 yıl önceki ilk aşkıyla tanışır. O otelin kapı görevlisi olarak çalışıyordur.

Diğer Oyuncular:Jung Jin Young / Sang Gyu
Jo Joon Young / Park Se Jik
Won Ji An / Im Ah Young
Lee Joong Ok / otel çalışanı
Kim Su Gyeom / Lee Chul Min 
Bae Hae Seon / Jung MI Sook 
Baek Eun Hye / otel çalışanı
Jung Eugene / Katherine [Gençliği]

Fragman