Starlight is Falling
4 / 5 | Oy Sayısı : 1
Filmin Adı
Starlight is Falling | 별빛이 내린다
Yönetmen
Choi Kook Hee
Filmin Türü
Romantik, Dram, Melodram
Oyuncular
Ong Seong Wu
(Choi Kyung Soo)
Esom
(Lee Hyun Jung A)
Shim Eun Kyung
(Lee Hyun Jung B)
Yang Dong Geun
(Ceo Park)


Starlight is Falling Konusu:

1993 ile günümüz arasında gidip gelen film “Starlight Falls”, bir erkek öğrencinin (Ong Seong Wu) ve aynı adı paylaşan iki kız öğrencinin (Esom ve Shin Eun Kyung) bir üniversitede ilk kez birinci sınıf öğrencisi olarak tanışmalarının hikayesini takip eden bir aşk filmidir.Starlight is Falling Karakterleri:

Ong Seong Wu, Sokcho'dan gelen ve üniversite için Seul'e taşınan Choi Kyung Soo rolündedir. Choi Kyung Soo, lisede yaşadığı acılardan dolayı kalbini başkalarına açmakta zorlanmaktadır.

Esom, kendine güvenen ve havalı bir öğrenci olan Lee Hyun Jung A karakterini canlandırmaktadır. Diğer öğrenciler tarafından beğenilen ve hayran olunan Lee Hyun Jung, akranlarının çoğundan daha olgun ve farklıdır. Bir gün o ve Choi Kyung Soo, yıldızlara bakan bir kulüpte buluştuğunda birbirlerine karşı ifade edemeyecekleri duygular geliştirirler.

Shim Eun Kyung, oldukça zeki olan ve üniversiteye sınıfının en üstünde kabul edilen Lee Hyun Jung B karakterini canlandırıyor. Aynı ismi taşıdığı Lee Hyun Jung A ile bölümleri ve isimleri dışında neredeyse hiç ortak noktası yoktur. Çalışkanlığı ile tanınan Lee Hyun Jung B, zamanla diğer öğrencilerle arasına her zaman mesafe koyan ve çekingen olan Choi Kyung Soo'ya ilgi duyduğunu fark etmeye başlar. Onu yakın olabilmek için Choi Kyung Soo'yu arkadaş grubuna dahil etmeye çalışır.

Yang Dong Geun ise filmde Choi Kyung Soo'nun günümüzde çalıştığı zanaat bira fabrikasının bira takıntılı sahibi CEO Park rolün üstleniyor.