Seo In Guk ve Park So Dam Özel Röportaj [Elle Korea]

Seo In Guk ve Park So Dam Özel Röportaj [Elle Korea]

Seo In Guk ve Park So Dam yaklaşan dramaları “Death's Game” başlamak üzereyken Elle Korea dergisi için gerçekleştirilen özel bir röportaj ve fotoğraf çekimine katıldı.

Aynı adlı popüler webtoon'un yeni drama uyarlaması “Death's Game” ölümle yeni bir hayata başlayan bir kişinin hikayesini anlatmaktadır. Toplumsal baskıların yükü altında kalan Choi Yi Jae, kendi canına kıymaya karar verir. Ancak bu kararı başka felaketleri beraberinde getirir ve kaçış yolu olarak seçtiği ölüm, onu bir oyunla cezalandırır. Bu ceza sonucunda ölümü 13 farklı yaşam boyunca tekrar tekrar deneyimlemesi gerekir. Ömrünü sonuna kadar yaşayabilmek için ise kaderindeki yazgılı olan ölümden sağ çıkması gerekmektedir.

Fotoğraf çekiminin ardından gerçekleştirilen röportajlarında Park So Dam, diziyi kabul ettiğinde duyduğu heyecanı şöyle anlattı: "Bu her zaman denemek istediğim türden bir projeydi." Ve şöyle devam etti: “Dizinin senaryosunda sadece okuyarak ifade edilemeyecek türden unsurları vardı. Bundan dolayı çekimler sırasında sürekli olarak post prodüksiyondan sonra nihai sonucun nasıl görüneceğini hayal ediyorduk. Sanırım dramayı çekerken hem en zor hem de en çekici bulduğum şey buydu.”

Seo In Guk ise dizi hakkında şunları söyledi: "Şahsen ben zaman döngüsü hikayelerinden gerçekten keyif alıyorum. Bir aktör olarak bu yenilik beni gerçekten heyecanlandırdı. Bu yüzden dizide yer alabildiğim için çok mutlu oldum."

Her iki oyuncu da rol arkadaşları hakkında övgüyle bahsetti; Seo In Guk, Park So Dam'ın varlığını ve onun zor bir rolü üstlenmesindeki benzersiz yaklaşımını övdü.

Seo In Guk, "Orijinal webtoon'daki karaktere olan olağaünüstü benzerliğine rağmen, So Dam'ın aurası o kadar harikaydı ki, webtoonda yer alan Ölüm ile dizide yer alan Ölüm'ün ayrı ayrı var olduğunu hissettim" dedi.

Park So Dam da benzer şekilde Seo In Guk'un oyunculuğunu övdü ve şöyle söyledi: "İlk senaryo okumamızın olduğu gün o kadar şaşırmıştım ki ona bakmaya devam ettim. Çünkü o tam olarak Yi Jae'yi hayal ettiğim kişiydi. Hatta ‘Rolüme henüz o kadar fazla hazırlanamadım’, ne zaman bu kadar iyi hazırlanmaya zamanı oldu?'” diye düşündüm. (guneykoresinemasi.com)

Death's Game” 15 Aralık'ta gösterime girecek.

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom