2023 Yılının En Çok İzlenen Kore Dizileri


10) Revenant (%11,2 Reyting)

Revenant Konusu:

Dizi, iblislerin ele geçirdiği bir kadının ve iblisi görebilen bir adamın etrafında dönmektedir.


9) Payback: Money and Power (%11,4 Reyting)

Payback: Money and Power Konusu:

Dizi, bir kartele karşı savaşmak ve intikam almak için her şeyini riske atanların etrafında dönmektedir. Böylece dizi, sessiz kalmayı reddeden, beceriksiz ve adaletsiz otoriteye karşı kendi yöntemleriyle mücadele edenlerin hikayesini ortaya çıkarıyor.


8) The Good Bad Mother (%12,03 Reyting)

The Good Bad Mother Konusu:

Dizi, kötü bir anne olmaktan başka seçeneği olmayan Young Soon ve annesinin istediği gibi savcı olan ancak bir gün hafızasını kaybedip yeniden küçük bir çocuk gibi davranmaya başlayan oğlu Kang Ho hakkında iyileştirici bir komedi dizisidir.


7) My Dearest (%12,2 Reyting)

My Dearest Konusu:

Dizi, Qing istilası sırasında Joseon'da asil bir kadın ile gizemli bir adam arasında geçen aşk hikayesini konu alıyor.6) King the Land (%13,79 Reyting)

King the Land Konusu:

Dizi, otel endüstrisinde geçen hikayeler hakkında romantik-komedi dramasıdır. Goo Won sahte gülümsemelere dayanamayan The King Group'un chaebol varisidir. The King Group bünyesinde yer alan King of the Land, zengin otelcilere hizmet veren bir cennet olan VVIP iş salonudur. Burada Goo Won mesleğinin doğası gereği istemediği zamanlarda bile her zaman parlak bir gülümsemeye sahip olan Cheon Sa Rang ile tanıştığında içtenlikle gülümseyebilecekleri mutlu günler bulmak için yola çıkarlar. (guneykoresinemasi.com)


5) Agency (%16,04 Reyting)

Agency Konusu:

Dizi, şirketin ilk kadın yöneticisi olan bir kadının etrafında dönen ofis dramasıdır. Bir reklam ajansında geçen dizi, zirvede yer alabilmek için yarışan insanların hikayesini anlatmaktadır.


4) Dr. Romantic 3 (%16,8 Reyting)

Dr. Romantic 3 Konusu:

Dizi, mütevazi Doldam hastanesinde çalışan ve doktor olmanın ne demek olduğunu anlayan bir grup doktorun etrafında dönmektedir.

3) Crash Course in Romance (%17,03 Reyting)


Crash Course in Romance Konusu:

Dizi, garnitür dükkanı sahibi Nam Haeng-Sun (Jeon Do-Yeo) ile popüler matematik hocası Choi Chi-Yeol (Jung Kyoung-Ho) arasında geçen romantik ilişkiyi anlatmaktadır. (guneykoresinemasi.com)

2) Doctor Cha (%18, 55 Reyting)

Doctor Cha Konusu:

Dizide, Cha Jung Soo bir üniversite hastanesinde baş cerrah olarak çalışan Seo In Ho ile evlidir. Son 20 yıldır ev hanımı olarak yaşadıktan sonra doktorluk kariyerine geri dönmeye karar verir. Böylece tıbbi asistanlık kursuna yeniden başlar.


1) Taxi Driver 2

Taxi Driver 2 Konusu:

Dizi, kanunların korumadığı mağdurlara hizmet veren 'Rainbow Taxi' adlı bir taksi şirketinin etrafında dönmektedir. 'Rainbow Taxi' sıradan bir taksi şirketi değildir. Şirket özel bir ‘intikam çağrı’ hizmeti sunmaktadır. Müşterileri intikam almalarını isterlerse, 'Rainbow Taxi' çalışanları müşterilerinin bu isteklerini yerine getirmektedir.

-

Siz hangilerini izlediniz?

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom