Güncel K-drama Reytingleri

Güncel K-drama Reytingleri

tvN'in sevilen dizisi "Castaway Diva", dün gece yayımlanan final bölümü ile şimdiye kadarki en yüksek reytinglerine ulaştı. Park Eun Bin'in başrolünde olduğu dizi ülke çapında ortalama yüzde 9,0 reyting alarak yayın hayatı boyunca en yüksek reytingine ulaştı. Böylece dizi kendi kişisel rekorunu kırarak ekranlara veda etti. Castaway Diva, bir kaza sonucu ıssız bir adaya sürüklenen ve 15 yıl sonra bulunan bir kadının hikayesini konu olan romantik-komedi dizisidir. 

JTBC'nin yeni romantik draması "Welcome to Samdalri" dün geceki ikinci bölümü için ülke çapında ortalama yüzde 5,3 reyting alarak prömiyerine göre ufak bir artış yaşadı. Dizi, yıllar sonra Samaldri kasabasında bir araya gelen Jo Yong Pil ve Jo Sam Dal'ın iç ısıtan hikayesini konu alıyor.

MBN'in dün gece final veren romantik dizisi "Perfect Marriage Revenge" ülke çapında ortalama yüzde 2,4 reytingle ekranlara veda etti. Dizi, kocasından ve ailesinden intikamını alabilmek için sözleşmeli evlilik yapmak isteyen Han Yi-joo ile onunla gerçekten evlenebilmek için sözleşmeli evliliği kabul eden Seo Do-gook'un etrafında dönüyor. (guneykoresinemasi.com)

KBS'nin 50. yıl dönümü anısına özel bir proje olarak yayımlanan tarihi drama "Goryeo-Khitan War", ülke çapında ortalama yüzde 7,8 reyting alarak önceki bölümüne göre düşüş yaşadı. Goryeo-Khitan War dizisi, Yuyao Savaşı'nın ikinci ve üçüncü dönemlerini konu almaktadır. Dönemin Goryeo Kralı Hyeonjong ve onun siyasi öğretmeni Başkomutan Gang Gam Chan birlik olarak halkı birleştirir ve önemli bir savaşa öncülük eder.

KBS 2TV'nin “Live Your Own Life” dizisi ülke çapında ortalama yüzde 17,4 reytinge yükselerek pazar gününün en çok izlenen programı oldu. Dizi, sülük gibi olan ailesinden uzaklaşmaya ve onlardan uzakta kendi mutluluğunun peşinden gitmeye karar veren sıcak kalpli Lee Hyo Shim'in hikayesini anlatıyor.

Kaynak  (1) (2) (3) (4) (5)

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom

Hangi güncel dizileri izliyorsunuz?