Moon Ga Young “The Interest Of Love” Dizisinden ve Molasından Bahsetti [Harper's Bazaar Korea]

Moon Ga Young “The Interest Of Love” Dizisinden ve Molasından Bahsetti [Harper's Bazaar Korea]

Güzel oyuncu Moon Ga Young, derginin yaklaşan Ocak sayısı için Harper's Bazaar Korea'ya katıldı! Moon Ga Young, çekimlerin Calvin Klein İç Giyim ile yapılan ortak çalışmasında ilk iç çamaşırı çekim deneyimi olmasına rağmen tüm sakinliğini koruyarak çekimin atmosferini doğal bir şekilde yönetti. Böylece profesyonelliğini yeniden gözler önüne serdi.

Fotoğraf çekiminin hemen ardından gerçekleştirilen röportajında Moon Ga Young'a, 2006'daki ilk oyunculuğundan bu yana yaşadığı ender molalardan birini nasıl geçirdiği soruldu. Moon Ga Young ise "Zaman harcama konusunda rahat olmaya çalıştım. Sanırım daha sonra bir ısınma dönemine ihtiyacım olacak." dedi ve ekledi: "Son günlerde beni tanımlamam gerekirse savurgan, organize ve esnek olma şeklinde açıklayabilirim.”

Moon Ga Young ayrıca ara vermeden hemen önceki son dizisi “The Interest Of Love”a olan özel sevgisinden bahsetti: "Çekimlere başladık ve yönetmen bana 'Moon Ga Young, bu kadar gülümsemene gerek yok' dedi. İlk hafta benim için oldukça tuhaf geçti. Ama bir şekilde kameranın önünde gülümsemeden hareket ettiğimde özgürleşme duygusunu tattım.”

Ayrıca sözlerine şunları ekledi: "Gençken 'Evet Kız' olarak tanınıyordum ve lakabım buydu. Neden bilmiyorum ama sanırım arkasındaki asıl neden başkalarına iyi davranmak istememden kaynaklanıyordu. Ancak hayatım boyunca başkalarına iyi davranırken kendime karşı sert davrandım. Biri bana iltifat ettiğinde ilk tepkim 'Hayır, bu doğru değil' oluyordu. Hayatım boyunca böyle davranmayı öğrendim ve bunun kibar ve alçakgönüllülük olduğunu düşündüm. Artık kendime karşı daha nazik bir insanım."

Moon Ga Young'un fotoğraflarının ve röportajının tamamının yer aldığı Harper's Bazaar Korea, Ocak 2024 sayısında ve web sitesinde mevcut olacak.

Kaynak (1)

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom