Kim Ji Won'un "Queen of Tears"daki 'İntikam' Kıyafetinin Gerçek Fiyatı

Kim Ji Won'un "Queen of Tears"daki 'İntikam' Kıyafetinin Gerçek Fiyatı 

Sevilen dizi "Queen of Tears" izleyenleri ekrana kilitlerken birçok detayı ile de ilgi çekiyor. Popüler dizi bu sefer ise yakın zamanda yayımlanan 7. bölümünde Kim Ji Won'un kombini ile dikkatleri üzerine topladı. 

İntikam almaya karar veren Kim Ji Won, siyah renk yerine kırmızıyı tercih ederek 'intikam kıyafeti' kavramına farklı bir bakış açısı getirdi. Aslında "İntikam elbisesi" kavramı, Prenses Diana'nın, omuzları açık çekici elbisesi ile kraliyet kurallarına karşı gelmesi ile ortaya çıkan bir kavramdır. Bu, birçok kadın ünlünün takip ettiği ve hatta etmeye devam ettiği, bir ilişkinin sona ermesinden sonra kadınların kendine olan güvenini ve gücünü gösteren güçlü bir açıklama olarak ortaya çıkıyor. 

7. Bölümde ise Hae In, Hyun Woo'nun ondan boşanmak istediğini öğrendikten sonra  “intikam” kıyafetiyle etkileyici bir görünüm sergiledi. Aradaki fark ise siyah yerine kırmızı gibi canlı bir rengi kullanmasıydı.

İlk olarak Kim Ji Won, vücudunu saran ve kıvrımlarını ortaya çıkaran bir elbise ile ekrana çıktı. Elbiseyi ise Balmain'den 2.826 dolar değerindeki kırmızı bir ceketle eşleştirerek kombinine asil bir görünüm kattı. Her mükemmel kıyafetin üçüncü öne çıkan ve vazgeçilmez detayı olarak bilinen aksesuar seçimi ise oldukça gösterişliydi. Kim Ji Won, kıyafetine uyması için Valentino'dan 4.035 dolar değerinde bir çanta seçmişti. Ancak Kim Ji Won'un “intikam” kıyafetindeki en pahalı aksesuarlar ikonik yılan sembolüne sahip BVLGARI'nin Serpenti takı setidir. Küpe, kolye ve bileziğin toplam değeri yaklaşık 43.100 dolardır (1.378.480,23 Türk Lirası).

Hong Hae In'in bu sahnedeki kıyafetinin toplam değeri yaklaşık 56.521$ (1.807.790,27 Türk Lirası)

Kim Ji Won'un canlandırdığı Hong Hae In karakteri için bu sadece pahalı şeyler giymekle ilgili değil. Onun karakteri aynı zamanda kişiliğini yansıtan moda zevki ile göz dolduruyor.

Ayrıca "Queen of Tears" Dizisindeki Düğün Detayı" "Queen of Tears"da Kim Ji-won’dan Önce Yer Alması Planlanan Ünlü İsim" ve "Kim Soo Hyun'un "Queen of Tears"da Yer Alma Ücreti Gündem Oldu" adlı yazılara göz atabilirsiniz.

-