Lee Byung Hun ve Son Ye Jin Yeni Bir Projede Yer Alabilir

Lee Byung Hun ve Son Ye Jin Yeni Bir Projede Yer Alabilir

Lee Byung Hun ve Son Ye Jin yeni bir gerilim filminde birlikte rol alabilirler. Yakın zamanda paylaşılan haberlere göre Lee Byung Hun ve Son Ye Jin "Oldboy", "The Handmaiden", "Decision to Leave" gibi hit yapımların arkasında olan yönetmen Park Chan Wook'un yaklaşan yeni filminde rol almak için teklif aldı. 

Raporların ardından Lee Byung Hun'un ajansı BH Entertainment ve Son Ye Jin'in ajansı MSteam Entertainment, oyuncuların yönetmen Park Chan Wook'un yeni filminde rol almak için teklifler aldığını ve tekliflerini olumlu olarak incelediklerini bildirdi.

Lee Byung Hun ve yönetmen Park Chan Wook daha önce 2000 yılında vizyona giren “Joint Security Area” ve 2004 yılında vizyona giren “Three... Extremes” filmlerinde birlikte çalışmışlardı. 20 yıllık bir geçmişe sahip olan ikilinin yeniden bir araya gelip gelmeyeceği merakla bekleniyor.

Lee Byung Hun ve Son Ye Jin filmde rol almaları için gelen teklifi kabul ederlerse ilk defa birlikte bir projede yer alacaklar. Ayrıca bu proje Son Ye Jin'in yönetmen Park Chan Wook ile ilk çalışması olurken aktris 2022 yılında yayımlanan jTBC dizisi "Thirty -Nine"dan bu yana geri dönüş projesini de seçmiş olacak. 

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ @guneykoresinemasicom