Jang Ki Yong ve Chun Woo Hee, "The Atypical Family" Dizisi Hakkında Konuştu
  • rumi
  • 26-04-2024, 21:30

Jang Ki Yong ve Chun Woo Hee, "The Atypical Family" Dizisi Hakkında Konuştu

Jang Ki Yong ve Chun Woo Hee çarpıcı bir fotoğraf çekimi için Elle Korea'ya katıldı!

Elle Korea, 24 Nisan'da “The Atypical Family” yıldızları olan Jang Ki Yong ve Chun Woo Hee'nin yer aldığı bir fotoğraf çekimi yayınladı.

The Atypical Family” bir zamanlar doğaüstü güçlere sahip olan ancak günümüz sorunlarından muzdarip olduktan sonra bu güçlerini kaybeden bir aile hakkındaki fantastik bir aşk dizisidir. Jang Ki Yong, bir zamanlar pozitif enerjili ve görev aşkıyla dolu bir itfaiyeci olan “depresif zaman yolcusu” Bok Gwi Joo'yu canlandırıyor. Chun Woo Hee ise, Bok Gwi Joo'nun ailesinin önünde beliren gizemli bir kadın olan Do Da Hae rolünü oynuyor.

Fotoğraf çekiminin ardından Chun Woo Hee, “'The Atypical Family'de Bok Gwi Joo (karakteri) gerçekten harikaydı ama bugünkü Ki Yong gerçekten bir model gibi görünüyordu” diye paylaşımda bulunurken, Jang Ki Yong, "Noona fotoğraf çekimlerinde zorlandığını söyledi ama çok iyi bir iş çıkardığı için şok oldum” övgüsünde bulundu.


“The Atypical Family‘'nin Jang Ki Yong'un ordudan terhisinden sonraki ilk dizisi olmasıyla ilgili olarak aktör şunları söyledi: ’Beklenti, endişe ve merakla doluyum. Askerdeyken rol aldığım dizileri yaşıtlarımla birlikte izliyordum ama bu gerçekten garip bir duyguydu. Sanırım bu kez daha farklı hissedeceğim.”


“The Atypical Family'‘nin diğer doğaüstü dizilerden farkının ne olduğu sorulduğunda Chun Woo Hee şunları söyledi: ’Bence bizim dizimizde doğaüstü güçler ‘fantezi’ değil, birer ‘metafor’. Doğaüstü güçlerini kaybetmiş doğaüstü bir aileyi konu alan bu senaryo, herkesin sahip olduğu potansiyel güçlerle ilgili bir hikaye gibi düşünülemez mi?  Umarım bu, modern toplumda kapasitelerini tamamıyla kullanamayanlara rahatlık ve şifa getirir.”


Romantik oyunculukta en önemli şeyin ne olduğu sorusu üzerine Chun Woo Hee şunları söyledi: “Romantik oyunculuğun hem [izleyicilerin] hayallerini tatmin etmesi hem de gerçekçi olması gerektiğine inanıyorum. Normalde çok fazla deneyime sahip olmanın oyunculuğa yardımcı olduğu görüşüne katılmam ama bence romantizm için deneyime sahip olmanız gerekiyor. Kesin bir şey varsa, o da çok fazla duyguya sahip olmanız gerektiği.”

Jang Ki Yong şöyle yanıt verdi: “Sözlerden ziyade, hareketlerlerle kendimi ifade etme eğilimindeyim. Bu yüzden sevgimi gösterme konusunda utangacım ve bu kesinlikle kariyerimde beni zorlayan bir özellik. Bunun üstesinden gelmek de benim görevim.”

-

BİZİ INSTAGRAM HESABIMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ❤️ @guneykoresinemasicom