“Queen of Tears” Hakkında Bilinmeyen 5 Gerçek

"Queen of Tears" Hakkında Bilinmeyen 5 Gerçek

Geçtiğimiz ay final veren dizi "Queen of Tears", yayımlandığı dönemde hem kendi ülkesinde hem de yurt dışında önemli başarılara imza attı. Her hafta adından söz ettiren popüler dizinin arkasında dönen prodüksiyon ise sanıldığından çok daha büyük. "Queen of Tears" için harcanan çabalara ve ulaşılan rakamlara aşağıda göz atın.

1. Kim Ji Won 166 Kıyafet Giydi

"Queen of Tears"ın yıldız ismi Kim Ji Won Queens Group'un üçüncü nesil chaebol varisi olan Hong Hae In karakterini olağanüstü bir şekilde canlandırdı. Hatta dizide giydiği kıyafetler ile tarzını o kadar güzel bir şekilde yansıttı ki kısa sürede moda ikonu haline geldi. Aktris Kim Ji Won, bölüm başına ortalama ondan fazla kıyafet olmak üzere toplam 166 kıyafet giydi. 

Başarılı aktris, Hong Hae In'i canlandırma çabalarından bahsederken dizinin basın toplantısında şunları söyledi, "Chaebol aileleri hakkında bilgi edinmeye çalıştım ve stilime çok dikkat ettim. Personel beni iyi giydirdi."


2.  Kim Soo Hyun'un 40 Ağlama Sahnesi Vardı  

Bir kaynakta belirtilenlere göre Kim Soo Hyun'un dizide bölüm başına ortalama 2,5 sahne olmak üzere toplam 40 ağlama sahnesi vardı. 


3. Queen of Tears, 793 Oyuncudan Oluşan Bir Kadroya Sahip

Bir chaebol ailesinin ihtişamını gösteren diziye birçok oyuncu katkıda bulundu. Bildirilenlere göre çeşitli roller için toplam 793 oyuncu seçildi. Şüphesiz her oyuncu elinden gelenin en iyisini yaparak dizinin kalitesini yükseltti.  

4. Queen of Tears'ın Çekimi 331 Gün Sürdü  

Çekim süresi 331 gün olan dizi, ön hazırlık süresi de dahil edildiğinde toplam bir yıl beş aylık bir sürede izleyiciye ulaştı. Dizinin yüksek kalitesi, tüm oyuncuların ve personelin bu uzun süre boyunca döktüğü ter ve çabanın güzel bir sonucu oldu.


5.  Queen of Tears Video Klipleriyle 1,76 Milyar Görüntüleme Elde Etti  

Dizi, tüm dijital kliplerinin birleşimiyle çok sayıda video ve sosyal medya platformunda yaklaşık 1,76 milyar görüntüleme elde etti. Hatta Good Data Corporation'ın TV-OTT drama popülerliği analizine göre  Queen of Tears, yayın dönemi boyunca arka arkaya sekiz hafta ilk sırada yer aldı  

-